نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: درخواست برنامه میانگین گیری لودسل

Junior Member

Unhappy درخواست برنامه میانگین گیری لودسل

سلام دوستان : من در مورد آردینیو خیلی مبتدی هستم . اما به علت اینکه برای پروژه ام نیاز به اون دارم از شما کمک می خوام. یک لودسل 40 کیلویی دارم که باید دقت 2 گرم به من بده. ولی دو تا مشکل دارم .
    1-لودسل عدد ثابتی بهم نمیده و دائم تغییر می کنه
    2- دقت لازم رو (2گرم)نداره (5گرم در نوسان)
    برای مشکل اول گفتند از برنامه میانگین گیری استفاده کنم. ولی من یاد ندارم اگه دوستی این برنامه رو داره ممنون میشم برام بفرسته .
    برای مشکل دوم گفتند باید میکروکنتر رو تعویض کنم (سخت افزار من مگا 2560 هست.)سخت افزاری که دقت بالا رو بتونه از لودسل بهمون بده چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید . اگر با برنامه نویسی میشه مشکل رو حل کنم ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member
    کسی نیست جواب بده

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط dawoud1048 نمایش پست ها
    سلام دوستان : من در مورد آردینیو خیلی مبتدی هستم . اما به علت اینکه برای پروژه ام نیاز به اون دارم از شما کمک می خوام. یک لودسل 40 کیلویی دارم که باید دقت 2 گرم به من بده. ولی دو تا مشکل دارم .
    1-لودسل عدد ثابتی بهم نمیده و دائم تغییر می کنه
    2- دقت لازم رو (2گرم)نداره (5گرم در نوسان)
    برای مشکل اول گفتند از برنامه میانگین گیری استفاده کنم. ولی من یاد ندارم اگه دوستی این برنامه رو داره ممنون میشم برام بفرسته .
    برای مشکل دوم گفتند باید میکروکنتر رو تعویض کنم (سخت افزار من مگا 2560 هست.)سخت افزاری که دقت بالا رو بتونه از لودسل بهمون بده چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید . اگر با برنامه نویسی میشه مشکل رو حل کنم ممنون میشم کمکم کنید.
    دقت اون ربطی به برد اردوینو نداره اون داده*ای که بخونه رو پردازش میکنه و نشون میده بستگی به دقت سنسور داره
    بهتره کدت و اطلاعاتب که سریال مانیتور میده رو اینجا قرار بدی تا ببینیم چیه

Junior Member
    سلام :خروجی رو عکس گرفتم با وزنه 200 گرمی .برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: خروجی 1.jpg
مشاهده: 162
حجم: 93.9 کیلو بایت