نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
Like Tree2 لایک
  • 1 Post By magmagmary
  • 1 Post By magmagmary

موضوع: ارسال داده توسط ماژول esp8266

Member

ارسال داده توسط ماژول esp8266

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز. دوستان من میخوام یه سری داده رو که از RFID گرفته شدن (توسط ماژول RC522) با ماژول وای فای ESP8266 بفرستم به یه سرور. تنها مشکلم اینه که نمیدونم باید چیکار کنم!! تو خوندن تگ مشکلی ندارم. فقط نمیدونم چطور داده رو با این ماژول بفرستم؟
    واسه ماژول وای فای راه اندازیش کردم. به AT ها پاسخ میده. مد کاری رو هم روی host گذاشتم. شیلد اترنت (w5100) سمپل هاش رو که بررسی کردم، یه تایع داره تحت عنوان Webfile که میتونه یه فایل html رو بخونه. خواستم ببینم این ماژول هم (یعنی esp) این قابلیت رو داره؟
    خیلی خیلی ممنون!
    ------------------------
    امکان داره بشه داده ها رو از طریق پورت GPIO به ماژول بفرستم و بعد از همین طریق به اردوینو برگردونم؟
    ویرایش توسط masoudamirian : 08-10-2016 در ساعت 12:59 PM

مدیر گروه
    الان برای من یه سوال پیش اومد
    خب چرا rc522 تون رو با خود Esp راه نمیندازید که بتونید با همون بفرستیدش تحت وایفای

با این کار آردوینو دیگه نیازی نمیشه برای کار

این دو تالینک رو مشاهده کنید:
    https://cmmakerclub.com/2015/06/esp8...8%82%E0%B8%B5/

https://hackaday.io/project/10498-ca...access-control
    لایک کردن

مدیر گروه
    برای خودن فایل html هم این لینک رو مطالعه کنید:
    Esp8266 Spiffs File System Uploading and Reading A File - Everything ESP8266
    لایک کردن

Member
    magmagmary جان ممنونم. والا حقیقتش چون فعلا به برد esp8266-01 دسترسی دارم و یه آردوینو، به این دلیله که میگم. از این گذشته برای خودم سواله که چجور میشه داده رو به ماژول انتقال داد و از طریق وای فای فرستاد؟ منظورم اینه که چطور میشه یه رشته کاراکتری رو از طریق پایه های RX و TX آردوینو به ماژول ESP8266-01 فرستاد؟ آیا نیاز به استفاده از پایه های GPIO ماژول هست یانه؟
    تقریبا AT کامندها و نحوه استفاده شون رو بلدم. منتها اینکه داده از آردوینو بگیرم رو درک نمیکنم.

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoudamirian نمایش پست ها
    magmagmary جان ممنونم. والا حقیقتش چون فعلا به برد esp8266-01 دسترسی دارم و یه آردوینو، به این دلیله که میگم. از این گذشته برای خودم سواله که چجور میشه داده رو به ماژول انتقال داد و از طریق وای فای فرستاد؟ منظورم اینه که چطور میشه یه رشته کاراکتری رو از طریق پایه های RX و TX آردوینو به ماژول ESP8266-01 فرستاد؟ آیا نیاز به استفاده از پایه های GPIO ماژول هست یانه؟
    تقریبا AT کامندها و نحوه استفاده شون رو بلدم. منتها اینکه داده از آردوینو بگیرم رو درک نمیکنم.

سلام
    اوکی پینهای سریال تو ماژول 01 بیرون کشیده نشده به همین خاطر نمیشه کاریش کرد.
    برای این که داده هات رو ارسال کنی میتونی از پروژه آماده زیر ایده بگیری:
    Arduino Esp8266 Post Data to Website

آردوینو و esp رو از طریق softwareserial به هم وصل کرده
    http://blog.arduino.ir/?p=738