نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: Wifi module

Junior Member

Wifi module

سلام دوستان

من يه ماژول وايفاي و كمك پيرامونش ميخوام كه بتونم با ايپي از طريق نت به اردويينو كامند بدم. ممنون ميشم كمك كنين

Junior Member
    دوستان بالاخره مشخص شدکه درماژولهای شرکت افتاب رایانه مشکلات جدی درخصوص ریجیسترشدن درشبکه وجوددارد وماژول بنده به دلیل بی توجهی شرکت به موضوع طرح ریجیستری تلفن همراه وفروش ماژولهای ثبت نشده درشبکه تلفن همراه قابل استفاده نیست واز سوی دیگرشرکت افتاب رایانه هم حاضربه پذیرفتن اشتباه خودنمی باشدوصرف دریافت پول ازمشتری کارخودراتمام شده میپنداردواکنون یک ماژول به من فروخته که هیچ استفاده ای نمیشودازان کرد وبه گفته جناب اموزگارچندین نفردیگرهم همین مشکل رادارندکه درصورت موفقیت بنده دروصول به نتیجه ازطریق مراجع قانونی قرارشده اونها هم معرفی تانسبت به شکایت از شرکت اقدام نمایند وجواب خنده دار شرکت افتاب رایانه که بنده رابه اپراتورهای تلفن همراه حواله میدهندوازخودسلب مسولیت میکنند رادراین مکان وتمام سایتهای الکترونیک قرارخواهم دادتا دیگر افرادبه این مشکل دچارنشوندضمنا بنده به شرکت صراحتا گفتم ایرادماژول از ریجیسترنشدن درشبکه است اما ایشان برای برگرداندن همین جواب خودم به بنده مبلغ2000تومان به عنوان حق کارشناسی مطالبه میکنندکه درنوع خودجالب است

Junior Member
    ماژول وايفاي و اَپ بلينك. جواب اينه. مرسي هيچكس جواب نداد!!

کلمات کلیدی این موضوع