نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By siib

موضوع: شارژ باتری 3 سل

Member

Question شارژ باتری 3 سل

با سلام.
    من سه تا باتری 18650 لیتیوم یون رو سری کردم تا یا باتری 11.1 ولتی برای پروژه ام بسازم. حالا میخوام کاری کنم یه این سه باتری روی پروژه بتونه شارژ بشه(بدون اینکه بخوتم تک تک شارژشون کنم).
    حالا من ماژول شارژر ماژول شارژر / دشارژر باتری لیتیومی دارای خروجی / ورودی 5V 1A مناسب برای ساخت پاور بانک و شارژر باتری های لیتیومی - دارای ارتباط میکرو USB رو دارم.
    ایا میشه این سه تا باتری رو با این ماژول شارژ کرد؟؟ اگر نه چه پیشنهادی دارین؟؟ چون نمیتونم هر سری باتری ها رو جدا کنم و شارژ کنم و دوباره بزارم سر جاش.
    با تشکر

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط poggije نمایش پست ها
    با سلام.
    من سه تا باتری 18650 لیتیوم یون رو سری کردم تا یا باتری 11.1 ولتی برای پروژه ام بسازم. حالا میخوام کاری کنم یه این سه باتری روی پروژه بتونه شارژ بشه(بدون اینکه بخوتم تک تک شارژشون کنم).
    حالا من ماژول شارژر ماژول شارژر / دشارژر باتری لیتیومی دارای خروجی / ورودی 5V 1A مناسب برای ساخت پاور بانک و شارژر باتری های لیتیومی - دارای ارتباط میکرو USB رو دارم.
    ایا میشه این سه تا باتری رو با این ماژول شارژ کرد؟؟ اگر نه چه پیشنهادی دارین؟؟ چون نمیتونم هر سری باتری ها رو جدا کنم و شارژ کنم و دوباره بزارم سر جاش.
    با تشکر
    سلام
    وقتی میتونی باتری رو شارژ کنی که اختلاف پتانسیل دو سر شارژرت از دو یر باتری بیشتر باشه ؛ باتریت که 11.1 ولت باشه باید با حدود 12 ولت شارژش کنی
    اگر هم بخوای با همین شارژر شارژش کنی میتونی بین باتریهات و تو مسیر سیمی که باهاش باتری ها رو سری کردی چنتا رله بذاری که تو زمان شارژ شدن فعال بشن و باتری ها رو موازی کنن و به شارژر وصل بشن
    لایک کردن

کلمات کلیدی این موضوع