صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 51
Like Tree11 لایک

موضوع: ماژول wtv020-sd جهت بخش فایل های صوتی

Junior Member
    سلام
    تو دیتاشیت این ماژول گفته در چند مد کار میکنه:
    MP3
    3-key
    5-key
    loop play
    two line serial
    کسی میدونه روش انتخاب این مدها چطوره؟
    آخه تو ماژول های صوتی دیگه یه جامپر کوچیک برای اینکار در نظر گرفتن!!

Junior Member
    سلام
    این ماژولو با رم 2گیگ استفاده کردن ولی جواب نگرفتم.مشکل از رم یا چیز دیگه؟ پایه ی busyبرای چند لحظه روشن میشه بعد خاموش میشه
    یه سوال دارم اگر بخوام یک تقویت کننده به خروجی ش وصل کنم محدودیتی دارن یا نه؟
    ممنون

Member
    یعنی یدون آمپلی فایر و سایر قطعات نمیشه مستقیم وصل کرد و یه صدای ساده ره پخش کرد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavoshmadar نمایش پست ها
    ماژول بسیار حساسی هستش . خصوصا به نویز و الکتریسیته ساکن .
    با کوچکترین نویز قاط میزنه و پخش صدا رو قطع میکنه . بنابراین باید از خازنهای دی کوپل و الکتروشیمیایی حتما در مدار راه اندازش استفاده کرد.
    خیلی نمیشه از خروجی صداش جریان کشید وگرنه عملکردش مختل میشه و حتی ممکنه روی microsd هم اثر بذاره . بنابر این باید حتما از آمپلی فایر مناسب با ورودی تفاضلی و مقاومت ورودی بالا استفاده کرد
    اگه بخواید بدون آردوینو ازش استفاده کنید باید حتما فکری به حال پایه ریست در ابتدای وصل ولتاژ بکنید و ...

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavoshmadar نمایش پست ها
    ماژول بسیار حساسی هستش . خصوصا به نویز و الکتریسیته ساکن .
    با کوچکترین نویز قاط میزنه و پخش صدا رو قطع میکنه . بنابراین باید از خازنهای دی کوپل و الکتروشیمیایی حتما در مدار راه اندازش استفاده کرد.
    خیلی نمیشه از خروجی صداش جریان کشید وگرنه عملکردش مختل میشه و حتی ممکنه روی microsd هم اثر بذاره . بنابر این باید حتما از آمپلی فایر مناسب با ورودی تفاضلی و مقاومت ورودی بالا استفاده کرد
    اگه بخواید بدون آردوینو ازش استفاده کنید باید حتما فکری به حال پایه ریست در ابتدای وصل ولتاژ بکنید و ...
    یعنی یدون آمپلی فایر و سایر قطعات نمیشه مستقیم وصل کرد و یه صدای ساده ره پخش کرد؟

Member
    سلام

چرا میشه بهش آمپلی فایر وصل کرد / یا نکرد ، یک بلندگوی 8 اهمی رو می تونید به راحتی بهش وصل کنید

Member
    به نظر من اگر از ماژول زیر به جای این ماژول استفاده کنید خیلی بهتره
    قیمتش بیشتر هست اما کار کردن باهاش خیلی راحت تره و حتی مبتدی ها هم میتونن راهش بندازن
    ماژول مینی MP3 Player - DFPlayer - بخش فایل های MP3

Member
    سلام.من نمیدونم این ماژول رو بخرم(wtv020-sd) یا ماژول df player. کدومو راحتر میشه راه انداخت؟ و کدوم کیفیت بهتری داره؟ آخه این دو چه فرقی دارند که اختلاف قیمت زیاده؟ اگه میشه راهنمایی کنید و توضیح مختصر بدید تا شک ها برطرف بشه؟ممنون.

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi3751 نمایش پست ها
    سلام.من نمیدونم این ماژول رو بخرم(wtv020-sd) یا ماژول df player. کدومو راحتر میشه راه انداخت؟ و کدوم کیفیت بهتری داره؟ آخه این دو چه فرقی دارند که اختلاف قیمت زیاده؟ اگه میشه راهنمایی کنید و توضیح مختصر بدید تا شک ها برطرف بشه؟ممنون.
    سلام
    دو ماژول از دو نوع چیپ متفاوت استفاده می کنن
    ساخت دو شرکت مختلف هستند و برندشون فرق داره و همین باعث شده قیمت اختلاف زیادی داشته باشه
    به هر حال ، من خودم هردو رو امتحان کردم اما با df خیلی راحت تر بودم، سرعت و کیفیتش هم خیلی بهتره( اگر آمپلی فایر هم واسش بذاری که عالی میشه)
    تصمیم با شماست

Junior Member
    سلام
    من این ماژول رو طبق صفحه 19 پی دی اف بستم، با یه بلند/وی 8 اهمی ، تغذیه هم از usb و lf33 استفاده کردم؛ اما هیچ جوابی بهم نمیده، یه مشکلی دیگه هم هست اینه که مموری سر جاش محکم نمیشه و با دست باید نگه دارم، کسی پیشنهادی داره؟؟

Junior Member
    قبلا یه جوابی به پیام ها میدادید!!!

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین