صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
Like Tree1 لایک

موضوع: ماژول فرستنده اف ام - فرستنده رادیویی باند fm

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1753ap نمایش پست ها
    اقا کاری که گفتین رو انجام دادم کتابخانه هم اضافه کردم ولی باز ارور کامپایل میده کلافه شدم به خدا یکی منو تلقنی راهنمایی کنه لطفا 09122771753

ببین با آردوینو 1.5.5 تست شده و جواب گرفته شده

Junior Member
    تقریبا 100 هزار تومان هزینه کردم دو تا برد و مخلفات با هزینه ارسال و غیره خریدم با توجه به توضیحات بالا به هم وصل کردم ولی با برنامه اردوینو اپلود و در کل راه اندازی نمیشه و در نتیجه انداختمش کنار و پولم فکر میکنم هدر رفت کسی هم نیست پاسخگو باشه هی جواب میاد برو مطلب رو بخون یا اون اموزش و مقاله رو مطالعه کن !!!! خوب وقتی بر طبق عکس بالا فرستنده اف ام رو به اردوینو وصل میکنی کتابخانه رو به نرم افزار اضافه میکنی ورژن برنامه رو تغییر میدهی و به کامپوتر وصل میکنی باز هم ارور تو اپلود میده یعنی چی؟ ؟؟ قطعات مشکل داره پس قکر کنم 100 تومان هدر رفت. با تشکر! 09122771753
    ویرایش توسط 1753ap : 01-10-2016 در ساعت 04:39 PM

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1753ap نمایش پست ها
    تقریبا 100 هزار تومان هزینه کردم دو تا برد و مخلفات با هزینه ارسال و غیره خریدم با توجه به توضیحات بالا به هم وصل کردم ولی با برنامه اردوینو اپلود و در کل راه اندازی نمیشه و در نتیجه انداختمش کنار و پولم فکر میکنم هدر رفت کسی هم نیست پاسخگو باشه هی جواب میاد برو مطلب رو بخون یا اون اموزش و مقاله رو مطالعه کن !!!! خوب وقتی بر طبق عکس بالا فرستنده اف ام رو به اردوینو وصل میکنی کتابخانه رو به نرم افزار اضافه میکنی ورژن برنامه رو تغییر میدهی و به کامپوتر وصل میکنی باز هم ارور تو اپلود میده یعنی چی؟ ؟؟ قطعات مشکل داره پس قکر کنم 100 تومان هدر رفت. با تشکر! 09122771753

دوست گرامی در فروم های آدرس داده شده با ورژن 1.5.5 کدآپلود شده . در صورتی که با ورژن شما جواب نمیده تو کتابخونه مطالعه کنید ببینی به چه دستوری خطا میده!

Junior Member
    سلام
    دوست عزیز همیشه که نباید همه چی با آردوینو و نرم افزار و ... باشه، خب یک فرستنده fm خیلی ساده که نقشه اش هم فراوونه میساختین با هزینه چند هزار تومن استفاده میکردین دیگه ! مگر اینکه مورد خاصی باشه
    لایک کردن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12