نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: timer4 & timer5

Junior Member

timer4 & timer5

سلام دوستان وقتتون به خیر بنده بنا به اقتضای پروژه ام باید از تایمر 1 و3و4و5 استفاده کنم ولی فقط به کتابخونه های تایمر 1و3 دسترسی داشتم ونتونستم به تایمر 4 و5 کتاب خانه ان را پیدا کنم یک سایت فارسی زبان بود ولی لینک دانلود ان خراب شده بود که ادرس ان در زیر اوردم یک سایت زبان اصلی هم پیدا کردم ولی با نصب کتاب خانه این کتاب خونه را برنامه نمی شناسه در ضمن اردوینوی بنده مگاه 2560 هست
    یک سوال دیگه ایا می شه با استفاده از کتابخونه ی تایمر 1 کتاب خوبه برای تایمر های 4و 5 نوشت

آموزش تایمر آردوینو بخش دوم - دیجی*اسپارک

Timer 4 and Timer 5 libraries for Arduino Mega

مدیر گروه
    سلام
    من با لینکی که دادید کتابخونه رو دانلود کردم . به نرم افزار هم اضافه کردم و بدون مشکل اضافه شد.

و نکته مهم اینه که وقتی کد رو کامپایل می کنی باید بردت روی مگا2560 تنظیم باشه

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi01 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون به خیر بنده بنا به اقتضای پروژه ام باید از تایمر 1 و3و4و5 استفاده کنم ولی فقط به کتابخونه های تایمر 1و3 دسترسی داشتم ونتونستم به تایمر 4 و5 کتاب خانه ان را پیدا کنم یک سایت فارسی زبان بود ولی لینک دانلود ان خراب شده بود که ادرس ان در زیر اوردم یک سایت زبان اصلی هم پیدا کردم ولی با نصب کتاب خانه این کتاب خونه را برنامه نمی شناسه در ضمن اردوینوی بنده مگاه 2560 هست
    یک سوال دیگه ایا می شه با استفاده از کتابخونه ی تایمر 1 کتاب خوبه برای تایمر های 4و 5 نوشت

آموزش تایمر آردوینو بخش دوم - دیجی*اسپارک

Timer 4 and Timer 5 libraries for Arduino Mega

Arduino Mega2560 16bit timer problem | AVR Freaks