نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By robotop.ir

موضوع: گرفتن خروجی از gps neo 6 با apm 2.6 از طریق کدهای توسعه ای مربوطه

Junior Member

Angry گرفتن خروجی از gps neo 6 با apm 2.6 از طریق کدهای توسعه ای مربوطه

دوستان سلام
    من دیگه از کار کردن با gps neo 6 با این apm خسته شدم. بابا یعنی اگه من بخوام از طریقی غیر از mission planner اطلاعات gps رو بگیرم نباید خروجیش کار کنه؟؟
    یعنی کسی هست تونسته باشه خروجی این طوری بگیره؟

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط malavi نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من دیگه از کار کردن با gps neo 6 با این apm خسته شدم. بابا یعنی اگه من بخوام از طریقی غیر از mission planner اطلاعات gps رو بگیرم نباید خروجیش کار کنه؟؟
    یعنی کسی هست تونسته باشه خروجی این طوری بگیره؟
    یعنی در خروجی گرفتن خالی از gps مشکل دارید؟ می خواید چی کار کنید؟

Junior Member
    توی چه محیطی میخواهید خروجی رو ببینید و یا استفاده کنید؟

Junior Member
    خب خروجی رو تو محیط serial monitor محیط توسعه ی کد آردوئنو با وساطت خود برد apm که از طریق usb وصل شده می خوام بگیرم. ولی نه تعداد ماهواره ها را بیشتر از صفر نشون میده (هیچ وقت) و نه lat و lon رو چیزی به غیر از صفر نشون میده.

Junior Member
    این که شما فقط پرسیدید و جواب ندادید، حدس من رو به این میرسونه که صرفا جهت کنجکاوی پرسیدین. واقعا که

Junior Member
    sسلام
    یک مبدل سریال به USB بخرین .از نرم افزارهای USB st riming یا USB mapping استفاده کنین .از نرم ایزار ناوبری با بری با ورودی متنی استفاده کنین
    لایک کردن

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط malavi نمایش پست ها
    خب خروجی رو تو محیط serial monitor محیط توسعه ی کد آردوئنو با وساطت خود برد apm که از طریق usb وصل شده می خوام بگیرم. ولی نه تعداد ماهواره ها را بیشتر از صفر نشون میده (هیچ وقت) و نه lat و lon رو چیزی به غیر از صفر نشون میده.
    سلام
    مشکلش اینه که اصلا نتونسته به ماهواره وصل بشه .
    باید صبر کنیم تا ماهواره را پیدا کنه که ممکنه مدتی طول بکشه بیش از پنج دقیقه

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط robotop.ir نمایش پست ها
    یک مبدل سریال به USB بخرین .از نرم افزارهای USB st riming یا USB mapping استفاده کنین .از نرم ایزار ناوبری با بری با ورودی متنی استفاده کنین
    فک نکنم لازم بشه؛ چون وقتی من دارم برد رو با کابل سالم usb خود برد وصل می کنم، محیط کدنویسی و mission planner خطای منطقی یا سخت افزاری نمیده

نقل قول نوشته اصلی توسط pi.siqma نمایش پست ها
    مشکلش اینه که اصلا نتونسته به ماهواره وصل بشه .
    باید صبر کنیم تا ماهواره را پیدا کنه که ممکنه مدتی طول بکشه بیش از پنج دقیقه
    نه؛ آخه با mission planner ماهواره پیدا می کنه. ولی توی محیط کدنویسی ماهواره رو پیدا نمی کنه؛ هر بار هم که آپدیت کدها رو از github می گیرم بلکه براش تدبیری اندیشیده شده باشه، اتفاقی نمی افته. یعنی من بیشتر امیدم به این شده که بلکه اونایی که کد رو برای کار کردن با gps neo 6 برای apm 2.6 توسعه می دن این موضوعو بدونن و به مرور بخوان حلش کنن.
    ویرایش توسط malavi : 02-28-2015 در ساعت 05:56 AM