نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ساخت پروژه نشان دهنده ضربان قلب

Junior Member

ساخت پروژه نشان دهنده ضربان قلب

سلام به همه دوستان من میخواهم یک مداری درست کنم که توسط سنسور plussensor ضربان قلب رو انداره گرفته و زمانی که ضربان قلب به 55 یا کم تر رسید دستگاه هشدار بده.
    نکته قابل توجه این است که میخواهم مدار به صورت لحظه به لحظه نتیجه رو اعلام کنه و هر ثانیه ضربان قلب رو اعلام کنه و زمانی که کمتر از 55 شد اخطار بده.
    لطفا یک آموزش جامع قرار دهید مممنونم.

Senior Member
    سلام دوست عزیز.
    سنسور تشخیص ضربان قلب موجود هست و برنامه نیز در خود انجمن قرار دارد. ابتدا آن را تست کنید سپس مشکلات خود را مطرح کنید تا به شما کمک کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_mf نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من میخواهم یک مداری درست کنم که توسط سنسور plussensor ضربان قلب رو انداره گرفته و زمانی که ضربان قلب به 55 یا کم تر رسید دستگاه هشدار بده.
    نکته قابل توجه این است که میخواهم مدار به صورت لحظه به لحظه نتیجه رو اعلام کنه و هر ثانیه ضربان قلب رو اعلام کنه و زمانی که کمتر از 55 شد اخطار بده.
    لطفا یک آموزش جامع قرار دهید مممنونم.
    درود بر کسانی که دعا دارند و ادعا ندارند
    نیایش دارند و نمایش ندارند
    حیا دارند و ریا ندارند
    رسم دارند و اسم ندارند…

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط tanha71 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    سنسور تشخیص ضربان قلب موجود هست و برنامه نیز در خود انجمن قرار دارد. ابتدا آن را تست کنید سپس مشکلات خود را مطرح کنید تا به شما کمک کنیم.
    سلام خسته نباشيد.
    پروژه ضربان قلب در اين سايت و سايت هاي ديگر موجود بود ولي هدف من اين نبود!! همانطور كه قبلا از هدف خود نوشتم اين پروژه مقداري سنگين است اگر ميشود يك كس راهنمايي و آموزش جامع بگذترد