نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By ho3einjoon

موضوع: نحوه استفاده از پایه normally close وcommon و normally open

Junior Member

Exclamation نحوه استفاده از پایه normally close وcommon و normally open

سلام دوستان عزیز...
    کسی میتونی بهم کمک کنه ک من از این پایه ها تو ماژول رله 5 ولت یک کاناله keeponic با قابلیت تنظیم سطح ولتاژ تریگر چجور باید استفاده کنم؟؟؟

مثلا میخوام توسط اندروید بگم ک برق رو ک ولتاژش 12 ولت هست رو قطع کنه...چجور باید استفاده کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنین

مدیر گروه
    اگر منظور شما این رله ماژول رله 5 ولت یک کاناله KEEPONIC با قابلیت تنظیم سطح ولتاژ تریگر هست که برای این که بتونی با اندروید کنترلش کنی کارت یه مقدار بیشتر میشه
    برای این که با همین ماژول بتونی این کار رو انجام بدی دو تا راه داری:
    1. استفاده از بلوتوث که در این صورت هم یه پردازنده میخوای هم یه ماژول بلوتوث
    2. استفاده از وایفای که در این صورت فقط به یه پردازنده eSP8266 نیاز داری ( حتی میتونی خود این eSP8266 رو ببری تو مد ap و نیازی به وایفای داخلی هم نداشته باشی )

در یه حالت دیگه میتونی از ماژول های رله ای که آماده این کار هست استفاده کنی:
    ماژول رله 1 کاناله با قابلیت کنترل وایفای و تغذیه میکرو USB مناسب برای ساخت درب هوشمند

Junior Member
    مممنون از لطفتون من تونستم کارم انجام بدم....
    بیشتر سوالم این بود ک ازاونا چجوری استفاده کنم؟چجور وصلشون کنم ب وسیله ای ک میخوام کنترلش کنم...
    الببته جوابمو پیدا کردم...
    تشکر بازم
    لایک کردن

Junior Member
    سلام وقت بخیر
    یه سوال دارم که فکر میکنم شما بتونید کمکم کنید
    من با برنامه اندرویدی که نوشتم از طریق ماژول بلوتوث hc05 یه رله رو که قبل از یک لامپ قرار داشت قطع و وصل کردم ولی چون میخوام برنامه ای که نوشتم رو به کل یک ساختمان تعمیم بدم فکر میکنم استفاده از وای فای بهتر باشه چون برد بلوتوث خیلی کم هست. نظر شما چیه؟
    اینجور که مطالعه کردم اگه درست متوجه شده باشم باید از شیلد شبکه استفاده کنم. ولی نمیدونم چجوری باید اون رو جای ماژول بلوتوث قرار بدم و هدفم اینه گوشی اندرویدی با روشن کردن وای فای گوشی به شبکه وای فای متصل شه بدون اینکه به سایت ، سرور یا وب سرویس خاصی از طریق اینترنت وصل شه فقط سیگنال رو از طریق وای فای ارسال کنه. میخوام بدونم همچین چیزی شدنی هست؟
    اگر که هست ممنون میشم یه توضیحی بهم بدید یا اینکه یه لینک از اموزشی بهم بدید.
    مدیر ویژه
    نقل قول نوشته اصلی توسط ili70 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    یه سوال دارم که فکر میکنم شما بتونید کمکم کنید
    من با برنامه اندرویدی که نوشتم از طریق ماژول بلوتوث hc05 یه رله رو که قبل از یک لامپ قرار داشت قطع و وصل کردم ولی چون میخوام برنامه ای که نوشتم رو به کل یک ساختمان تعمیم بدم فکر میکنم استفاده از وای فای بهتر باشه چون برد بلوتوث خیلی کم هست. نظر شما چیه؟
    اینجور که مطالعه کردم اگه درست متوجه شده باشم باید از شیلد شبکه استفاده کنم. ولی نمیدونم چجوری باید اون رو جای ماژول بلوتوث قرار بدم و هدفم اینه گوشی اندرویدی با روشن کردن وای فای گوشی به شبکه وای فای متصل شه بدون اینکه به سایت ، سرور یا وب سرویس خاصی از طریق اینترنت وصل شه فقط سیگنال رو از طریق وای فای ارسال کنه. میخوام بدونم همچین چیزی شدنی هست؟
    اگر که هست ممنون میشم یه توضیحی بهم بدید یا اینکه یه لینک از اموزشی بهم بدید.
    سلام .. به این لینگ یه سری بزن....
    wifiwebserver | arduino ESP8266