نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: غیرفعال شدن 3.3 ولت اردینو

Junior Member

غیرفعال شدن 3.3 ولت اردینو

سلام من یه برد اردینو uno رو به lcd2.4 inch و یه مایفر و یه esp8266 وصل کردم تادیشب مشکلی نداشت تا اینکه صبح روشن نمی شد هیچکدم از ماژولام خود اردینو روشن بود ولی. ولتاژا رو چک کردم ولتاژ3.3 صفرشده بود. حدس میزنم به همین خاطر بقیه غیر فعال شدن . اومدم از پنج ولت خود اردینو با رگولاتور lf3.3 خروجی درست کردم ودادم به ماژول هام ولی فقط مایفرم کار کرد بقیه غیر فعالن ...به نظرتون مشکل کجاست چیکار کنم؟؟؟؟ایه برنامه ریختم و برای مایفر اجرا کرد؟؟ الان کجای اردینو به نظرتون مشکل داره؟؟

Senior Member
    با سلام. ابتدا کلیه قطعات و ماژول هایی که به آردوینو متصل است را جدا کنید و سپس آردینو را به usb متصل کنید و ببینید 3.3 برد خروجی 3.3 دارد یا خیر؟! سپس با منبع متصل کنید و مجدد تست کنید اگر 3.3 دارید پس برد شما درست می باشد و در مراحل بعد ماژول های و قطعات دیگه را به برد اتصال دهید و ببینید با کدوم قطعه 3.3 قطع میشود. احتمال داره اتصال کوتا ایجاد می شود که دلیلش یا انصال اشتباه شماس یا معیوب بودن یکی از قطعات
    در غیر این صورت رگولاتور برد شما معیوب شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه 71 نمایش پست ها
    سلام من یه برد اردینو uno رو به lcd2.4 inch و یه مایفر و یه esp8266 وصل کردم تادیشب مشکلی نداشت تا اینکه صبح روشن نمی شد هیچکدم از ماژولام خود اردینو روشن بود ولی. ولتاژا رو چک کردم ولتاژ3.3 صفرشده بود. حدس میزنم به همین خاطر بقیه غیر فعال شدن . اومدم از پنج ولت خود اردینو با رگولاتور lf3.3 خروجی درست کردم ودادم به ماژول هام ولی فقط مایفرم کار کرد بقیه غیر فعالن ...به نظرتون مشکل کجاست چیکار کنم؟؟؟؟ایه برنامه ریختم و برای مایفر اجرا کرد؟؟ الان کجای اردینو به نظرتون مشکل داره؟؟
    درود بر کسانی که دعا دارند و ادعا ندارند
    نیایش دارند و نمایش ندارند
    حیا دارند و ریا ندارند
    رسم دارند و اسم ندارند…