صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
Like Tree2 لایک

موضوع: ارتباط LABview با برد های Arduino

Junior Member

Post ارتباط LABview با برد های Arduino

سلام
    شرکت national Instrument تولکیتی برای LABview درست کرده که ارتباط آن را با بردهای آردینو (مگا2560 و uno) برقرار می کنه.می خواستم بدونم کسی این تولکیت رو داره؟
    اگه ممکنه یا تو انجمن بذارین که همه بهره ببرن یا اینکه برام ایمیل کنین

ahmad.p.92@gmail.com
    ممنون
    ویرایش توسط ahmp : 11-30-2014 در ساعت 08:01 AM

Junior Member
    کلیه برد های اردونیو رو میتونید از طریق رابط سریال در لب ویو استفاده کنید.

Junior Member
    سلام
    بله البته که میشه ، اما این تولکیت ارتباط با برد های آردینو را راحت می کند و من هر چی تو اینترنت گشتم نتونستم فایل دانلودش رو پیدا کنم اگر کسی داره لطفا تو انجمن بذاره

مدیر اصلی
    سلام
    اگر اشتباه نکنم دانلودش از ایران ممکن نیست ولی توی دی وی دی موجود در فروشگاه باید باشه ، بازم چک کنید .

Junior Member
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member
    سلام
    کاش بحثتون رو با قرار دادن این تولکیت تو این پست کامل تر میکردین.

Junior Member
    این تولکیت برای دانلود هست اما مشکل نحوه نصب و کرکش هست من چند وقت پیش یک نسخه دانلود کردم تو مراحل نصبش دیدم داره تولکیت های دیگه ای که دارم رو تحت تاثیر قرار میده تا اومدم کنسل کنم و متوقفش کنم همه تولکیتای دیگمم خراب کرد!

Junior Member
    سلام دوست من
    من خیلی تو این زمینه کار کردم و کلی گشتم و باید بگم که از ایران نمیشه این تولکیت رو دانلود کنید
    اما برای داشتن این تولکیت باید برنامه vipm یا همون VI Packe رو داشته باشد VI P رو میتونید دانلود کنید موردی نداره اما از طریق این برنامه باید رابط آردینو رو دانلود و نصب کنید که اونجا باز گیر میکنید بهترین راه استفاده از سایتهای محبوب ایرانیها که نرم افزار میزارن ولی این هم زمان میخواد ولی راحت ترین راه استفاده از سی دی موجود در سایت هستش که کلی کارای دیگه رو راه میندازه و این ماژول رو داره داخل سی دی و از مدیریت تقاضا دارم که این سی دی رو بروزرسانی کنه چون دیگه قدیمی شده و من از یک سی دی که خریده بودم الان 3 تا دی وی دی از فایل های تصویری کدها کتابهای جدید و برنامه های بروز از سایتهای مختلف جمع آوری کردم.
    اگر کسی خواست من تهران هستم میتونم با یه قرار به ایشون هم این اطلاعات جمع آوری شده رو تقدیم کنم.
    hesam_hmf@yahoo.com hesam.hmf@gmail.com https://www.facebook.com/groups/arduino.iran/ https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

Junior Member
    اگه وقت بشه من روش دانلود تولکیت Arduino رو براتون توضیح میدم و اینکه چجوری با برئ Arduino ارتباط برقرار کنید .

Junior Member
    سلام اگه توضیح بدین عالی میشه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین