صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
Like Tree7 لایک

موضوع: ماژول سنسور تشخیص اثر انگشت خازنی fpc1020

مدیر گروه

ماژول سنسور تشخیص اثر انگشت خازنی fpc1020

ماژول سنسور تشخیص اثر انگشت خازنی fpc1020

فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده

Junior Member
    سلام
    این ماژول ظرفیت ذخیره چه تعداد اثر انگشت را دارد؟

مدیر گروه
    Fingerprint Capacity: 100 fingerprints, recognition time is less than 1 second, a large capacity can be customized
    لایک کردن

Junior Member
    سلام و خسته نباشید.
    من این سنسور رو تهیه کردم
    راه اندازیش کردم و هیچ مشکلی ندارم جز یه چیز!!!
    وقتی میخوام اثر انگشت جدید رو ثبت کنم هیچ وقت تایید نمیکنه که ثبت شده در صورتی که ثبت میشه و هر دفعه یه پیغام میده
    یه بار میگه انجام نشد ، یه بار دیگه میگه اثر انگشت شما موجود است ولی وقتی میرم لیست اثر انگشت هایی که ذخیره کرده
    رو نیگا میکنم میبینم که ثبت شدن و حتی اگه اثر انگشتم رو جست و جو کنم بازم مشکلی ندارم
    فقط همین قضیه دیوونم کرده که اصلا و ابدا نمیگه تایید شد و حتی بعضی وقتا جوابش هیچ کدوم از شرط ها نیست
    باد ریت سریال رو هم کم کردم زیاد کردم ، رو پیشفضی که خودش گفته بود گذاشتم نشد که نشد.
    لطفا یکی راهنمایی کنه

در ضمن هر دفعه که میخوام استفاده کنم اطلاعات حسگر اثر انگشت رو پاک میکنم تا ای دی شون قاطی نشه
    منظورم اینه که مشکل این هم نیست
    ویرایش توسط mr.mohammadi939 : 08-31-2016 در ساعت 10:38 PM

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.mohammadi939 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید.
    من این سنسور رو تهیه کردم
    راه اندازیش کردم و هیچ مشکلی ندارم جز یه چیز!!!
    وقتی میخوام اثر انگشت جدید رو ثبت کنم هیچ وقت تایید نمیکنه که ثبت شده در صورتی که ثبت میشه و هر دفعه یه پیغام میده
    یه بار میگه انجام نشد ، یه بار دیگه میگه اثر انگشت شما موجود است ولی وقتی میرم لیست اثر انگشت هایی که ذخیره کرده
    رو نیگا میکنم میبینم که ثبت شدن و حتی اگه اثر انگشتم رو جست و جو کنم بازم مشکلی ندارم
    فقط همین قضیه دیوونم کرده که اصلا و ابدا نمیگه تایید شد و حتی بعضی وقتا جوابش هیچ کدوم از شرط ها نیست
    باد ریت سریال رو هم کم کردم زیاد کردم ، رو پیشفضی که خودش گفته بود گذاشتم نشد که نشد.
    لطفا یکی راهنمایی کنه

در ضمن هر دفعه که میخوام استفاده کنم اطلاعات حسگر اثر انگشت رو پاک میکنم تا ای دی شون قاطی نشه
    منظورم اینه که مشکل این هم نیست
    سلام
    با کد نویسی این مشکل رو دارید یا وقتی به نرم افزار وصل می کنید؟

سعی کردید با مبدل وصلش کنید و خودتون دستی بهش کامند بدید ببینید این مشکل باز هم وجود داره یا نه

معمولا این موارد مشکل از کد نویسی هست
    ما میایم با مبدل وصلش می کنیم به کامپیوتر داد های روی پورت کام رو مانیتور می کنیم

اگه این اتفاق باز هم بیفته یعنی از لحاظ سخت افزاری هم یه جای کارمون می لنگه
    لایک کردن

Junior Member
    سلام
    اره قسمت سریال . نه مشکل جایه دیگست چون من اومدم مقداری که تو rtf میریزه( واسه ایتکه بفهمه جواب حسگر چیه) رو چاپ کردم و عددش همیشه فرق میکنه و خیلی وقت ها هم 127 چاپ میکنه یعنی اثر انگشت ثبت شده .
    من دارم از مثال خود شرکتش استفاده میکنم بدون هیچ تغییری . حتی بعضی وقت ها میزنه ثبت انجام نشد یا ای دی از قبل وجود داره ولی وقتی نگاه میکنم میبینم ثبت میکنه.
    اتفاقا مبدل خریدم ازتون ولی نتونستم وصلش کنم . یعنی درست یاد ندارم، اگه میشه یه راهنمایی بکنید .
    فقط و فقط مشکلم همینه که موقع ثبت کردن مطمئن نمیشی که اثر انگشتت ثبت شده یا نه وگرنه همه کارای دیگش اوکی هست .

مدیر گروه
    سلام
    اره قسمت سریال . نه مشکل جایه دیگست چون من اومدم مقداری که تو rtf میریزه( واسه ایتکه بفهمه جواب حسگر چیه) رو چاپ کردم و عددش همیشه فرق میکنه و خیلی وقت ها هم 127 چاپ میکنه یعنی اثر انگشت ثبت شده .
    من دارم از مثال خود شرکتش استفاده میکنم بدون هیچ تغییری . حتی بعضی وقت ها میزنه ثبت انجام نشد یا ای دی از قبل وجود داره ولی وقتی نگاه میکنم میبینم ثبت میکنه.
    اتفاقا مبدل خریدم ازتون ولی نتونستم وصلش کنم . یعنی درست یاد ندارم، اگه میشه یه راهنمایی بکنید .
    فقط و فقط مشکلم همینه که موقع ثبت کردن مطمئن نمیشی که اثر انگشتت ثبت شده یا نه وگرنه همه کارای دیگش اوکی هست .
    برای استفاده از تبدیل کافیه که به روش زیر پین ها رو وصل کنید:

TTL sensor
    VCC VCC
    GND GND
    TX RX
    RX TX

بعد یه پورت کام بهتون اختصاص میده و میرید تو نرم افزارهای کنسول سریال ، اون پورت رو باز می کنید و شروع می کنید به انتقال داده

اینجا چک کنید
    باید به ازای هر اثر انگشت یه کامند منظم دریافت کنید.
    ویرایش توسط magmagmary : 09-04-2016 در ساعت 11:11 AM
    لایک کردن

Junior Member
    سلام
    با هزار بدبختی وصل کردم
    مشکل داره بخدا . نمیدونم چرا اینجوریه ، اثر انگشت قبلی که کلا کار نمیکرد اینم که ماشاا... از خودش اطلاعات میده بیرون.
    نمیدونم چیکار کنم.
    از مثالای خود کتابخونش استفاده کردم ولی شما میگین شاید کد ها اشتباست . مگه میشه؟؟؟
    لطفا شما همین مدل رو تست کنید ببینید همین مشکل من رو دارید یا نه.
    مثلا من میام یه اثر انگشت جدید وارد کنم بعد اینکه شماره یک صفحه کلید رو میزنم اصلا نمیزاره من بیام ای دی رو انتخاب کنم . منم اومدم یه کاری کردم اتومات خودش عدد بده ، اینبار مشکل ای دی رو ندارم ولی جوابا همیشه اشتباست اشتبااااا . سرم درد گرفته دیگه هنگ کردم . هیچ وقت نمیگه انگشته ثبت شده و هر دفه یه جواب میده در صورتی که ثبت میشه.
    لطفا نگاه کنید و کدهای کتاب خونه رو امتحان کنید اگه شما هم مشکل من رو داشتید یعنی مشکل از کد هستش ولی من میدونم مشکل از حسگره و ما شانس حسگر اثر انگشت نداریم.

مدیر گروه
    سلام
    با هزار بدبختی وصل کردم
    مشکل داره بخدا . نمیدونم چرا اینجوریه ، اثر انگشت قبلی که کلا کار نمیکرد اینم که ماشاا... از خودش اطلاعات میده بیرون.
    نمیدونم چیکار کنم.
    از مثالای خود کتابخونش استفاده کردم ولی شما میگین شاید کد ها اشتباست . مگه میشه؟؟؟
    لطفا شما همین مدل رو تست کنید ببینید همین مشکل من رو دارید یا نه.
    مثلا من میام یه اثر انگشت جدید وارد کنم بعد اینکه شماره یک صفحه کلید رو میزنم اصلا نمیزاره من بیام ای دی رو انتخاب کنم . منم اومدم یه کاری کردم اتومات خودش عدد بده ، اینبار مشکل ای دی رو ندارم ولی جوابا همیشه اشتباست اشتبااااا . سرم درد گرفته دیگه هنگ کردم . هیچ وقت نمیگه انگشته ثبت شده و هر دفه یه جواب میده در صورتی که ثبت میشه.
    لطفا نگاه کنید و کدهای کتاب خونه رو امتحان کنید اگه شما هم مشکل من رو داشتید یعنی مشکل از کد هستش ولی من میدونم مشکل از حسگره و ما شانس حسگر اثر انگشت نداریم.

اجازه بدید تست بگیرم
    لایک کردن

Junior Member
    سلام و خسته نباشید به شما و خودم که دام بیهوش میشم
    فهمیدم مشکل کجاست . شما درست گفتید مشکل از کد بود ، ولی لامصب اصلا پیدا نمیشد چون نه تو اینترنت نه تو کد های کتابخونه مشخص نبود.
    حتی اگه تست هم میکردید شما هم احتمالا اولش به مشکل میخوردید.
    رفتم تو پوشه کتابخونه ها و قسمت مثال اثر انگشت . اون فایل هایی که با پسوند c هستند رو با نوت پد باز کردم و شروع کردم خط به خط خوندنشون تا به اونجایی که میخواستم رسیدم.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Arduino.jpg
مشاهده: 458
حجم: 39.5 کیلو بایت

این قسمت هایی که دورشون خط کشیدم باید به این شکل تغییر کنند وگرنه هیچ وقت جواب درست نمیده این ماژول.
    عکس گذاشتم تا اگه دوستانی که با مشکل بنده روبرو شدند بتونن رفعش کنن.
    معذرت میخوام که از کالاهاتون ایراد گرفتم در صورتی که مشکل از خودم بود . ولی خداییش مخم بهم ریخته بود از بس به بن بس خوردم.
    امیدوارم به درد دوستان بخوره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین