نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کمک* درمورد ماژول آمپلی فایرawl6153

Junior Member

کمک* درمورد ماژول آمپلی فایرawl6153

سلام دوستان پیش از هر چیزی باید بگم که من اولین پستمو توی این انجمن میزارم و با بخش های مختلف انجمن آشنایی ندارم امیدوارم در بخش نامربوت تاپیک نداده باشم و اگه اینطوره به بزرگی خودتون ببخشیدم.
    من قصد خرید یک ماژول آمپلی فایر وای فای رو دارم اما چون یه کاربر مبتدی هستم هیچ اطلاعاتی در این باره ندارم ، بدون اطلاع هم نمیشه کاری کرد چند وقته که توی فروشگاه آفتاب رایانه یک ماژول با همین کارایی مد نظر من برای فروش قرار داده شده اما من نمیدونم که این محصول میتونه نیاز منو برطرف بکنه یا نه ،، خدمت شما عرض کنم که من میخوام دوتا سیستم رو به صورت بیسیم به هم متصل کنم ولی مشکل اینجاست که فاصله این دو سیستم بالای ۸۰۰ متر هست و با یه شبکه معمولی نمیشه این کارو انجام داد دو تا آنتن ۱۲dbm دارم که توان حداقل ۵۰۰mw برای کارکرد مفیدشون لازمه(نمیدونم حرفام درسته یا نه) حالا این ماژول همین میزان توان خوروجی داره منم موندم بخرم یا نه
    این لینک فروشگاه و ماژول مورد نظر
    لینک

بنظر شما دوستان این قطعه به کار من میاد؟
    چندتا سوال هم در رابطه با این قطعه داشتم
    ۱- روی مودم های معمولی میشه استفادش کرد؟ (برای افزایش برد مودم)
    ۲- نیاز به منبع تغذیه مجزا داره؟ اگه آره چه جور منبعی و با چه ولتاژی
    ۳-برای سایر لوازم بی سیم اختلال ایجاد نمیکنه؟
    و در آخر بگم که لینک این انجمن در همین فروشگاه مورد نظر قرارداده شده بود تا اگر در مورد محصولات فروشگاه سوالی بود اینجا ذکر بشه
    ممنون میشم گه منو از این سر در گمی در بیارید دوستان گلم

مدیر گروه
    خب

ببین تو قراره از یه داده رو تا فاصله 800 متر ارسال کنی

نکته اول این که باید روی 2.4 کار کنی (البته اگه میخوای با اون بوستر تقویت کنی ) که البته باند مناسب و منظقی ای هم هست

و این که پلتفرم ارسال و دریافتت چیه ؟
    یعنی با واسط میکروکنترلری این کار رو می کنی یا از طریق سیستم عامل ؟

ابن قسمت رو معین کنید تا بفهمیم چجوری باید انتقال بدیم

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط magmagmary نمایش پست ها
    خب

ببین تو قراره از یه داده رو تا فاصله 800 متر ارسال کنی

نکته اول این که باید روی 2.4 کار کنی (البته اگه میخوای با اون بوستر تقویت کنی ) که البته باند مناسب و منظقی ای هم هست

و این که پلتفرم ارسال و دریافتت چیه ؟
    یعنی با واسط میکروکنترلری این کار رو می کنی یا از طریق سیستم عامل ؟

ابن قسمت رو معین کنید تا بفهمیم چجوری باید انتقال بدیم
    سلام دوست عزیز مرسی از توجه و جوابتون ، خدمت شما بگم که میخوام با سیستم عامل انجامش بدم ،، و اگر هم برای افزایش برد شبکه های وایفای قابل استفاده هست اونجا هم استفاده کنم و این که فرکانس مد نظر ۲.۴ هست ممنون میشم اگه یه توضیح در این باره بدید یا یه مقاله و آموزش معرفی کنید تا بتونم با این قطعه کار کنم یک دنیا تشکر.

کلمات کلیدی این موضوع