صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 71
Like Tree18 لایک

موضوع: شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield R3

Junior Member

مشکل در گرفتن ping

سلام من چند روز پیش این شیلد رو به همراه اردوینو مگا تهیه کردم. اما مشکلی که الان دارم اینه که وقتی تو دستور پینگ unreachable هست.
    تو سریال مانیتور ip رو دریافت میکنم اما وقتی تو cmd میخوام با telnet بهش وصل شم وصل نمیشه. اولش فکر کردم شاید ایراد از telnet باشه ولی بعد دیدم با دستور ping هم وصل نمیشه.
    ایراد از کجاست؟؟

ضمنا آی سی شیلد هم خیلی داغ میشه. طبیعیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

مدیر گروه
    در مورد داغ شدنش اره.
    در مورد پینگ شدنش هم یه بنده خدایی اینجا تو پست اول راهنمایی کرده
    ICMP Ping Library

Junior Member
    سلام
    من یک شیلد enc28j60 خریداری کردم و با اطلاعاتی که از گوگل کسب کردم آردوینو نانو رو بش متصل کردم
    حالا چراغ شبکه روشن میشه اما نمیدونم چطور باید بش ip بدم یا باش کار کنم .
    میخوام از طریق وب به آردوینو فرمان بدم.

Junior Member
    سلام، من یکم گیج شدم
    الان با این شیلد میشه از طریق اینترنت اردوینو رو کنترل کرد مثلا اگه سنسوری به برد وصل هست توسط اینترنت خاموش و روشنش کرد؟

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط shelby نمایش پست ها
    سلام، من یکم گیج شدم
    الان با این شیلد میشه از طریق اینترنت اردوینو رو کنترل کرد مثلا اگه سنسوری به برد وصل هست توسط اینترنت خاموش و روشنش کرد؟

ببین تو می تونی بهش یه ip بدی و تو اون ip با html کدنویسی کنی وی صفحه رو بسازی و از اونجا سخت افزارت رو با استفاده از ارسال کامند کنترل کنی

Junior Member
    با سلام و عرض خسته نباشید
    میخواستم بدونم چرا هنگام استفاده این ماژول کنار ماژول rc522 برد اردوینو هنگ میکنه؟؟
    کارتخوان در حال کار است ولی وقتی صفحه html بر روی ای پی و پورت باز میشه دستگاه هنگ میکنه و باید ریست بشه.

Junior Member
    دوست عزیز.
    شما چک کنید که حتما پایه 10 برای W5100 و پایه 4 برای کارتخوان میکرو اس.دی استفاده کنید و حتما بصورت خروجی تعریف شده باشن و اگه تجهیز دیگه ای رو به آردوینو متصل کردین که از باس SPI استفاده میکنه، حتما پایه CS اون رو هم جداگونه بصورت خروجی تعریف کنید. اگه این کار رو انجام بدید هیچوقت هنگ نخواهید داشت.

اما آی.سی W5100 خیلی گرم میشه، چون خودم تازه از این شیلد استفاده میکنم، نمیدونم این داغ شدن طبیعی هست یا نه؟ چون بعضی وقتا اونقد دماش بالا میره که براحتی نوک انگشت رو میسوزونه. هرچند توی دیتاشیتش دمای کاریش رو تا 85درجه ذکر کرده اما مال من تا بالای 50 درجه رو راحت میاد، با DS18B20 اندازه گیریش کردم. فعلا که یه فن 2cm که از همین فروشگاه خریده بودم رو کنارش نصب کردم، اما استادای عزیزی که بیشتر با این شیلد کار کردن خواهشا بگن که این حد گرمایش این آی.سی طبیعیه یا نه؟؟
    با کمال تشکر.

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط fhgb نمایش پست ها
    دوست عزیز.
    شما چک کنید که حتما پایه 10 برای W5100 و پایه 4 برای کارتخوان میکرو اس.دی استفاده کنید و حتما بصورت خروجی تعریف شده باشن و اگه تجهیز دیگه ای رو به آردوینو متصل کردین که از باس SPI استفاده میکنه، حتما پایه CS اون رو هم جداگونه بصورت خروجی تعریف کنید. اگه این کار رو انجام بدید هیچوقت هنگ نخواهید داشت.

اما آی.سی W5100 خیلی گرم میشه، چون خودم تازه از این شیلد استفاده میکنم، نمیدونم این داغ شدن طبیعی هست یا نه؟ چون بعضی وقتا اونقد دماش بالا میره که براحتی نوک انگشت رو میسوزونه. هرچند توی دیتاشیتش دمای کاریش رو تا 85درجه ذکر کرده اما مال من تا بالای 50 درجه رو راحت میاد، با DS18B20 اندازه گیریش کردم. فعلا که یه فن 2cm که از همین فروشگاه خریده بودم رو کنارش نصب کردم، اما استادای عزیزی که بیشتر با این شیلد کار کردن خواهشا بگن که این حد گرمایش این آی.سی طبیعیه یا نه؟؟
    با کمال تشکر.

سلام من هم با این شیلد کار کردم و دائم کار می کرد برام
    راستش با دماسنج نگرفتم ببینم دماش دقیقاچنده ولی به علت اینکه دائم داره ارسال و دریافت می کنه با مودم داغ شدنش طبیعیه
    اما دمای دقیق نگرفتم ازش

Junior Member
    ممنون از جوابتون.
    اما من کار زیادی ازش نمیکشم. ممکنه هر چند دقیقه چندتا کاراکتر رو ارسال و دریافت کنه.
    بطور نرمال دماش رو 49 درجه هست.
    حالا نمیدونم تا چه حدی طبیعیه. قشنگ نوک انگشت رو میسوزونه.

صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع