صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 10181920
نمایش نتایج: از 191 به 195 از 195
Like Tree61 لایک

موضوع: ماژول کارت خوان آر اف آی دی با قابلیت خواندن و نوشتن - RFID Reader & Writer RC522

Junior Member
    سلام کسی میدونه چطوری میشه اطلاعات روی کارت و یا تگ خام ریخت ؟؟ اگه بلدین ممنون میشم بزارین!

Junior Member
    سلام دوستان من این ماژول رو برای فعال کردن یه ال ای دی استفاده کردم و هم چیز خوبه و درست کار می کنه . یعنی همین که کارت تعریف شده نزدیک ماژول میشه چرا روشن میشه . اما وقتی از پورت usb قطعش می کنم و با اداپتور 5 ولت یک امپر برد اردوینو انو رو روشن میکنم دیگه کار نمی کنه . حتی وقتی همین آدپتور رو با پورت usb به برد وصل می کنم همه چیز درسته ولی وقتی اداپتور با جک خودش به برد وصل میشه کار نمی کنه . ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    یه نکته جالب . وقتی برد انو رو با همون آداپتور ولی با اتصال مثبت به Vin و منفی به GND راه اندازی می کنم هم همه چیز درسته . فقط به اتصال مستقیم آداپتور به جک روی برد برد و ماژول روشن میشن ولی کار نمی کنه و وقتی کارت به ماژول نزدیک میشه ال ای دی روشن نمیشه . دوستان کسی هست راهنمایی کنه

Junior Member
    باز هم سلام . مشکل من با اتصال یک اداپتور 9 ولتی حل شد . احتمالا آداپتور دقیقا ولتاژ 5 ولت رو نمیداد و مقداری از ولتاژ تو رگولاتور تلف میشد و ولتاژ کم تغذیه باعث درست کار نکردن میشد . وقتی آداپتور 9 ولت رو که 9.3 ولت خروجی داشت به برد وصل کردم . ولتاژ روی Vin دقیقا 8.3 ولت شد . گفتم شاید به درد کسی بخوره

Junior Member
    دوستان و اساتید سلام وقت بخیر
    ن میخام بطور همزمان این ماژول و ماژول sd رو به اردوینو وصل کنم ، چطوری باید دوتا ماژول که از پروتکل spi استفاده میکنن رو به اردوینو وصل کنم که تداخل ایجاد نشه ؟؟

صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 10181920

کلمات کلیدی این موضوع