صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 38
Like Tree6 لایک

موضوع: ماژول دوربین رنگی jpeg با ربط ttl سریال

Junior Member
    سلام
    چرا هیچ کی نمیگه چکار باید کرد من 5تا قلم لوازم سفارش دادم سه تاش خرابه.یکیش این دوربینه.یعنی چی؟؟؟!!!! متاسفانه سایت هم پشتیبانی درستی نداره.به هرکی زنگ زدم میگه تو سایت ثبت کنید مدیر محترم یک مسئول فنی برا فروشگاه تون بزارید خیلی بهتره تا به فکر تخفیف و ارسال رایگان باشید !!!متاسفانه کیفیت کارتون و مشتری مداریتون فوق العاده پایینه
    من قبلا هم ازتون خرید کرده بودم اینطور اذیت نشده بودم.از دوستا شنیده بودم ولی تا امروز باور نمیکردم تا بهم قابت شد.(به یکی از دوستا دیسکاوری فروختن بدون ماژول شتابسنج!!!؟؟؟؟////)
    دوربین با این برنامه باید کار کنه.چیپست تون هم همونه ولی متاسفانه تو هیچ باودریتی کار نمیکنه.
    ftp://192.155.89.131/Modules/IM13051...ports_JPEG.zip
    خواهشا تو اینجا جواب بدید.......

Junior Member
    چرا با این برنامه کار نمیکنه
    ftp://192.155.89.131/Modules/IM13051...ports_JPEG.zip

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط explode نمایش پست ها
    سلام
    چرا هیچ کی نمیگه چکار باید کرد من 5تا قلم لوازم سفارش دادم سه تاش خرابه.یکیش این دوربینه.یعنی چی؟؟؟!!!! متاسفانه سایت هم پشتیبانی درستی نداره.به هرکی زنگ زدم میگه تو سایت ثبت کنید مدیر محترم یک مسئول فنی برا فروشگاه تون بزارید خیلی بهتره تا به فکر تخفیف و ارسال رایگان باشید !!!متاسفانه کیفیت کارتون و مشتری مداریتون فوق العاده پایینه
    من قبلا هم ازتون خرید کرده بودم اینطور اذیت نشده بودم.از دوستا شنیده بودم ولی تا امروز باور نمیکردم تا بهم قابت شد.(به یکی از دوستا دیسکاوری فروختن بدون ماژول شتابسنج!!!؟؟؟؟////)
    دوربین با این برنامه باید کار کنه.چیپست تون هم همونه ولی متاسفانه تو هیچ باودریتی کار نمیکنه.
    ftp://192.155.89.131/modules/im13051...ports_jpeg.zip
    خواهشا تو اینجا جواب بدید.......
    دوست عزیز قبول کنید که وقتی شما یک قطعه رو خریداری می کنید لگر نتونید باهاش کار کنید لازم میشه که یا پین مپ یا سیم ینید یاکد / نرم افزار به اشتراک گذاشته بشه .
    وبهترا ز انجمن هم جایی برای این کار وجود نخواهد داشت.

قدم به قدم مشکل حل خواهد شد.
    در صورتی هم که جواب نگیرید و تصور داشته باشید که قطعه خرابه 48 ساعت تایم دارید تا قطعه رو مرجوع کنید.

در کل قدم اول ممکنه سیم بندیتون مناسب نبوده باشه . پین مپ ماژول به شکل زیر هست :
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2016-09-26_10-06-12.jpg
مشاهده: 445
حجم: 19.1 کیلو بایت

و اگر با مبدل usb به ttl وصل می کنید باید سیم بندیتون به صورت زیر باشه :

مبدل دوربین
    gnd gnd
    5v 5v
    tx rx
    rx tx
    طبق اطلاعاتی که تو سایت رفرنس اشاره کرده باد ریت ارتباط با این ماژول 115200 هست.

حالا شما میتونید با کنسول سریال بهش وصل بشید (با انتخاب پورت کام )

راه حل دیگه اینه که با نرم افزار مخصوص خودش بهش وصل بشید.

شما تا این قسمت رو مطابق چیزهایی که من گفتم پیش رفتید؟

مدیر گروه
    با نرم افزار این لینک هم تست بگیرید:
    http://forum.arduino.ir/8/21/2509.html#post13138

Junior Member

نام: Mon Sep 26 16-01-34.jpg
مشاهده: 510
حجم: 60.9 کیلو بایت
    سلام.اونا اون چیزایی که گفتید خیلی ابتدایی هست تمامشون رو رعایت کردم بهرحال ممنون مشکل از برد بود ولی یکروز وقتمو گرفت تا فهمیدم مسئولان فروشگاه دقت بکنن.عکس رو بالا گذاشتم.دوتا مقاومت smd باید در محل r17,r18 قرار بدید مقدارش مهم نیست من 100 اهم گذاشتم.چون ماژول ttl هست باید خروجی های ایسی مکس روی برد دوربین او به ورودیش وصل کنید در ضمن حواستون هم باشه که 3.3ولت بیشتر ندید.
    درضمن یک برد دتکتور مایکرو ویو هم برام فرستادید که ترانزیستور خروجی نداره اونم کار نمیکنه....میشه محبت بکنید بگید شمارش چیه مثل خودش یا مشابه ش بزارم صرف مرجوع کردن نمیکنه.ممنون

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط explode نمایش پست ها

نام: Mon Sep 26 16-01-34.jpg
مشاهده: 510
حجم: 60.9 کیلو بایت
    سلام.اونا اون چیزایی که گفتید خیلی ابتدایی هست تمامشون رو رعایت کردم بهرحال ممنون مشکل از برد بود ولی یکروز وقتمو گرفت تا فهمیدم مسئولان فروشگاه دقت بکنن.عکس رو بالا گذاشتم.دوتا مقاومت smd باید در محل r17,r18 قرار بدید مقدارش مهم نیست من 100 اهم گذاشتم.چون ماژول ttl هست باید خروجی های ایسی مکس روی برد دوربین او به ورودیش وصل کنید در ضمن حواستون هم باشه که 3.3ولت بیشتر ندید.
    درضمن یک برد دتکتور مایکرو ویو هم برام فرستادید که ترانزیستور خروجی نداره اونم کار نمیکنه....میشه محبت بکنید بگید شمارش چیه مثل خودش یا مشابه ش بزارم صرف مرجوع کردن نمیکنه.ممنون

مرسی از اطلاعاتتون
    بررسی می کنم اطلاع میدم

Junior Member
    سلام سورس کدی دارید که حالت کنتابخونه باشه و بشه برای میکروکنترلر نه اردینو باهاش کار کرد.مثلا یک کتابخونه که تنظیمات سریال رو حالت فانکشن بهش بدی خیلی عالی میشه.در ضمن خیلی خوب شد که استراکچر eeprom داخلی ماژول هم قرار دادید.اگه مشکلش به روش بالا حل نمیشد گزینه بعدی عوض کردن اطلاعات روی eeprom بود که خوب باید ساختارشو میدونستم که شما قرار دادید

Junior Member
    سلام، ممنون با مقاوت درست شد ویا با اتصال کوتاه.
    در ضمن بودریت هم روی 115200 بگذارید.

Junior Member
    با سلام
    من سررشته ای از مباحث الکترونیک ندارم ولی برای یک پروژه درسی نیاز دارم این دوربین رو به آردوینو یونو وصل کنم. لطفا من رو راهنمایی کنید که حتما این دوربین برای پروژه من مناسب هست و کسی هست که پروژه مشابهی رو انجام داده باشه از کمکش استفاده کنم؟ بسیار ممنونم

Junior Member
    سلام. دوربین ارسال شده عیب داره. لطفا قبل از اینکه کالایی ارسال کنید خودتون از سالم بودن کالا مطمعن بشید. 9000 تومن هزینه پست میگیرید برای برگشت باز باید پول پست داد. بعد تو شرایط مرجوعی تهدید به گرفتن هزینه کارشناسی و پست مجدد میکنید. این که نشد کاسبی. یه مشت کالای معیوب میفروشید. شما اگر کارشناس فنی دارید قبل از ارسال چک کنید که مردم رو به دردسر نندازید. وقتی چندین نفر توی پست گفتند عیب داره خوب قبل ارسال همچین کالایی تست کنید که قطعه ارسالی باز خراب نباشه.
    چرا ای سی به کار رفته vc0703 هستش؟؟؟ هیچ دیتا شیتی از ایم ای سی پیدا نکردمبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2017-06-21_13-49-22.jpg
مشاهده: 112
حجم: 90.8 کیلو بایت
    در خصوص کار با دوربین های سریال VC0706 من قبلا کار کردم و کد و نرم افزار اماده دارم. این محصول معیوب هستش
    ویرایش توسط mojtaba_2424 : 06-21-2017 در ساعت 09:32 AM

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع