نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
Like Tree2 لایک
  • 2 Post By amir321

موضوع: انتخاب موتور برای هواپیمای مدل

Junior Member

Question انتخاب موتور برای هواپیمای مدل

سلام دوستان
    برای یه هواپیمای مدل با وزن حدود 500گرم،چه موتوری پیشنهاد میکنید؟
    از موتور های براشلس هم نمیخوام استفاده کنم چون ریموتش رو خودم ساختم نمیدونم چجوری میشه براشلس رو بهش وصل کرد
    خودم یه مدل میکرو موتور پیدا کردم،هم rpmبالایی داره هم مناسب کوادکپتر های کوچیکه،میشه از دو تا از اونا استفاده کرد؟

Junior Member
    اره دوست عزیز سایز موتور کرولس باید 21*8.5 باشه از دوتا باید استفاده کنی موتور ها رو پشت قرار بده ،اگه خواستی با هم موازی کن و یا میشه کنترل هر کدوم رو جدا کنی با این روش مانور پذیری بهتری داری������
    ویرایش توسط amir321 : 08-18-2016 در ساعت 12:27 PM

Junior Member
    ممنون ولی چرا به پشت؟
    اون موازی رو هم که گفتی متوجه نمیشم چجوری منظورته

Junior Member
    اگر سازه مدلی که میخواهی درست کنی از جنس فوم باشه ، عموما بنا به ظاهر مدل که عموما جنگنده(مثل اف 22 و اف14 و...)است از موتور پشت استفاده میکنند حتی پهبادها ، ولی اگر کلاسیک باشه از موتور جلو.
    موازی کردن یعنی هم رفتاری دو موتور اگه دور این موتور را زیاد کنی موتور دومی هم دورش زیاد میشه به همون اندازه ،بسته به درایورت اگه ساپورت میکنه از دوتا استفاده کن اگه موتور بزرگتر گیرت اومد از یکی استفاده کن.
    یه ترفندی است که بدون رادر عمودی و افقی و شهپر ها میتونیم جهت مدل رو عوضی کنیم که کنترل اون دو موتور رو جدا کنیم بعنوا مثال اگر دور موتور راست را کم کنیم مدل بسمت چپ حرکت میکنه و جهتش عوض میشه! البته این ترفند در ریز مدل ها بیشتر استفاده میشه.

Junior Member
    خیلی خیلی ممنون