نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترموالکتریک و مینی رادیاتور و اینکه کارهایی که میشه باهاشون انجام داد.

Junior Member

Post ترموالکتریک و مینی رادیاتور و اینکه کارهایی که میشه باهاشون انجام داد.

1. ساخت ابسردکن با استفاده از ترموالکتریک.
    در این ویدیو نشون میده که چطوری با استفاده از یک ترموالکتریک یا همون TEC و یک مینی رادیاتور ابسردکن میشه ساخت که دمای اب رو به 44 درجه فارنهایت یا 6 درجه سلسیوس میرسونه.

ساخت ابسردکن با استفاده از ترموالکتریک

2. در این ویدیو نشون میده که چطوری میشه با استفاده از یک ترموالکتریک CPU رو خنک کرد و دمای اون رو به 16 درجه سلسیوس رسوند از این روش بیشتر در اورکلاکینگ CPU و یا ساخت کیس بدون صدا استفاده میشه.

خنک کردن cpu با استفاده از ترموالکتریک یا همون TEC

3. در این ویدویو نشون میده که چطور میشه با استفاده از دو عدد ترموالکتریک و دو عدد فن لپ تاب و یک مینی رادیاتور یک ابسرد کن ارزان ساخت. این روش ارزانترین راه برای ساخت ابسرد کن هست.

ساخت ابسرد کن با ترموالکتریک

تمام این ویدیوها به زبان انگلیسی هستن اگه کسی متوجه نشد بگه تا من نسخه فارسی ساخت ابسرد کن رو بسازم و توی فروم بزارم.

مدیر گروه
    چه ادمای خوبی
    ایول

Junior Member
    باسلام. من یک یخچال ماشین میخوام بسازم و از سایت شما یک عدد ترموستات xhw1308 و یک عدد tec 6 امپری خریدم که خیلی عالین . حالا من طبق شماتیک بستمشون...البته یه رادیاتور بزرگ 16در16 هم براش گزاشتمه با فن. سوال من اینجاست که من میخوام ببندمش به باطری ماشین 80امپری ایا رله ترموستات داغ نمیکنه و اب نمیشه؟ بعد پلتیرها چطور نمیسوزند؟

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط taghy نمایش پست ها
    باسلام. من یک یخچال ماشین میخوام بسازم و از سایت شما یک عدد ترموستات xhw1308 و یک عدد tec 6 امپری خریدم که خیلی عالین . حالا من طبق شماتیک بستمشون...البته یه رادیاتور بزرگ 16در16 هم براش گزاشتمه با فن. سوال من اینجاست که من میخوام ببندمش به باطری ماشین 80امپری ایا رله ترموستات داغ نمیکنه و اب نمیشه؟ بعد پلتیرها چطور نمیسوزند؟
    کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلمات کلیدی این موضوع