نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ارتباط مدباس rs485 با یک اردونیو و نرم افزار لب ویو

Junior Member

ارتباط مدباس rs485 با یک اردونیو و نرم افزار لب ویو

با سلام
    دوستان من قصد دارم یک ال دی را ازطریق یک اردونیو روشن کنم و دمای یک سنسور را نیز بخوانم و از طریق ماژول max485 که ttl را به rs485 تبدیل می نماید به نرم افزار لب ویو وصل شده و از طزیق ازدونیو اطلاعات دما و روشن شدن led را ارسال نمایم ..خواهشمند است راهنمایی نمایید .

مدیر گروه
    سلام
    اولین گامی که شما باید بردارید اینه که بتونید بین
    لب ویو و آردوینو ارتباط برقرار کنید مثلا این که LEDشماره 13 روی خود آردوینو رو کنترل کنید.

فقط این وسط یه چیزی برام نامفهومه و اون هم این که چرا با
    max485 میخواید این ارتباط رو برقرار کنید بین اردوینو و کامپیوتر !!!

این آموزش رو ببینید:
    Arduino and LabVIEW - All

اومده با استفاده از همون پورت USB آردوینو این ارتبط رو با لب ویو برقرار کرده .

شما هم میتونید از این آموزش استفاده کنید.

کلید واژه جستجو arduino labview tutorial خواهد بود.

Junior Member
    سلام
    ممنون بابت پاسخ باید rs485 باشد چون یک سنسور دارم پروتکلش rs485 و مدباس هست لطفا در مورد برنامه اردونیو که بشه فقط با یک ازدونیو و از طریق rs485 در واقع مبدلش و لب ویو ارتباط برقرار کرد راهنمایی و یا برنامه ارسال نمایید
    با تشکر

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahra13955 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون بابت پاسخ باید rs485 باشد چون یک سنسور دارم پروتکلش rs485 و مدباس هست لطفا در مورد برنامه اردونیو که بشه فقط با یک ازدونیو و از طریق rs485 در واقع مبدلش و لب ویو ارتباط برقرار کرد راهنمایی و یا برنامه ارسال نمایید
    با تشکر

خب
    شما برای دریافت اطلاعات از سنسورتون و ارسالش به لب ویو میدونید از همون مبدل استفاده کنید منتها به جای این که به پین های TX و RX آردوینو متصل کنید از سریال نرم افزاری استفاده کنید.

جلسه بیست و دوم : سریال نرم افزاری آردوینو ( Software Serial ) | وبلاگ آردوینو

بعد با خود USB مطابق آموزش قبل عمل کنید و داده رو با دستور serial.print بفرستید برای کامپیوتر