نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By farhadquad

موضوع: خیلی فوری-مشکل جدی با پروگرم کردن apm 2.6

Junior Member

خیلی فوری-مشکل جدی با پروگرم کردن apm 2.6

سلام دوستان.میخواستم یک کواد کوپتر بسازم ولی این تجربه شیرین به یک تجربه بد و نا خوش ایند تبدیل شد.مشکل من اینجاست که کنترولی روی کواد ندارم.کواد اصلا به فرستنده عکس العمل نشون نمیده.فقط ترتل کار می کنه.وقتی کواد رو اندازه 1سانت از زمین بلند میکنم هربار به یک طرف حرکت مینه وapm هیچ نقشی توی پایداریش ایفا نمیکنه.جهت موتور ها وملخ ها کاملا درسته.ورودی و خروجی هم درست نصب شده.فریم ور رو هم اپدیت کردم وcompassوaccel رو هم کالیبره کردم.ولی جواب نمیده.چکار کنم؟؟؟

Junior Member
    یعنی کسی نیست جواب مارو بده؟؟
    بخدا کارم لنگه

Junior Member
    سلام مشکلت حل شد؟

Junior Member
    سلام-
    من کنترلرم رو خواستم قبل نصب تست کنم و بدون قابش و بدون اینکه سوکت ها رو بهش لهیم کنم USB رو وصل کردم و رسیور رادیو کنترل رو هم وصل کردم بعد چند باری با نرم افزارش با کامپیوتر وصلش کردم و خوب کار می کرد ولی چون سوکت رسیور رو لهیم نکرده بودم چند باری قطع و وصل شد و هی ریستارت شد و بعد دیگه فعال نشد و چراغ سبز Alive روشن موند - به نرم افزارش وصل نمیشه تا کالیبرش کنم . مثل شکل زیر در این حالتیه - چه کار کنم درست بشه؟ یک بار هم پروازش ندادم با این کنترلر
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: APM 2.5 board.jpg
مشاهده: 196
حجم: 97.3 کیلو بایت

Junior Member
    مشکلت تو motor arm برو لینک زیر رو بخون مشکلت حل میشه. منم همین مشکلو داشتم.
    Arming the motors — Copter documentation
    لایک کردن