نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: سوال در مورد حل مشکل sketch is too big برد apm 2.6

Junior Member

Smile سوال در مورد حل مشکل sketch is too big برد apm 2.6

سلام دوستان
    من یک مدت طولانیه هر چی تلاش می کنم نمی تونم آردوکوپتر رو از طریق محیط توسعه ی کد آردئینو آپلود کنم. یعنی همیشه آردو رور آپلود میشه ولی برای این یکی خطای sketch too big رو میده. کسی می تونه راهنمایی کنه این مشکل حل بشه؟

Junior Member
    12 مشاهده و هنوز کسی پاسخ نداده

Junior Member
    سلام. دقیقا بنده هم همچین مشکلی دارم. من میخوام با یه آردونیو مگا و ماژول gy و ... یه آردوپایلوت بسازم. ولی نمیتونم کدها رو از محیط آردوینو آپلود کنم رو مگا
    http://forum.arduino.ir/23/20/655.html

Member
    سلام ممکنه اندازه اسکچ شما بیش از حافظه میکرو باشه و باعث over flow میشه

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط malavi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک مدت طولانیه هر چی تلاش می کنم نمی تونم آردوکوپتر رو از طریق محیط توسعه ی کد آردئینو آپلود کنم. یعنی همیشه آردو رور آپلود میشه ولی برای این یکی خطای sketch too big رو میده. کسی می تونه راهنمایی کنه این مشکل حل بشه؟

سلام، چرا با خود Mission Planner فرمورتو آپلود نمیکنی، در ضمن منم همین مشکلو با فرمورهای قبلی داشتم، ولی با فرمورهای جدید این مشکلو ندارم، مشکل شما هم اینکه که وقتی کدها کامپایل میشن، کد کامپایل شده از حافظه فلش APM بیشتر میشه و نمیتونه روی ان رایتش کنه.

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam60 نمایش پست ها
    سلام. دقیقا بنده هم همچین مشکلی دارم. من میخوام با یه آردونیو مگا و ماژول gy و ... یه آردوپایلوت بسازم. ولی نمیتونم کدها رو از محیط آردوینو آپلود کنم رو مگا
    http://forum.arduino.ir/23/20/655.html
    سلام آقا میثم، شما با این روش نمیتونید فرومورو روی برد مگا رایت کنید، منم همین کاراها رو میکردم ولی فایده ای نداره، من حتی تونستم فرمورو رایت کنم، ولی در هر صورت Mission Planner این بردو نخواهد شناخت. شما بهتره برید فرمور APM که برای این بردهای مگا پورت شده را روی این برد رایت کنید.

Junior Member
    بعد یک سال با اون جوابای پربارتون به زبان شیرین فارسیییییییییی! یک فروم درست کرده این فقط برا فروش بیشتر.