نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: راه اندازی سنسور قطب نما gy-26 در حالت i2c

Member

Unhappy راه اندازی سنسور قطب نما gy-26 در حالت i2c

سلام دوستان ، متأسفانه یک ماه هست که با هرچی کلنجار رفتن با این سنسور gy-26 نتونستم قطب نما شو راه اندازی کنم ، هیچ کدی هم توی نت پیدا نکردم که کمکم کنه کسی اگر میدونه کمکی بده
    من این ماژول رو از طریق سریال راه اندازی کردم و جواب گرفتم ولی متأسفانه هر کار میکنم با i2c نمیشه یعنی بلد نیستم .... 100 تا مطلب هم راجب i2c خودندم ولی نمیفهمم داستان این آدرس ها چیه؟!! آدرس این ماژول چیه ؟؟ قطب نماشو چطوری از سریال بخونم؟ اصلا داستانی شده برام...
    این pdf دیتا شیت رو هم میزارم اینجا یه قطعه کد برام بزارید که کار کنه دستم میاد داستانش چیه... ممنون
    دیتا شیتش هم کلا 7-8 صفحه بیشتر نیستا! ولی متوجه نمیشم اصن...
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط Rasool65 : 10-01-2017 در ساعت 11:51 AM

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rasool65 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، متأسفانه یک ماه هست که با هرچی کلنجار رفتن با این سنسور gy-26 نتونستم قطب نما شو راه اندازی کنم ، هیچ کدی هم توی نت پیدا نکردم که کمکم کنه کسی اگر میدونه کمکی بده
    من این ماژول رو از طریق سریال راه اندازی کردم و جواب گرفتم ولی متأسفانه هر کار میکنم با i2c نمیشه یعنی بلد نیستم .... 100 تا مطلب هم راجب i2c خودندم ولی نمیفهمم داستان این آدرس ها چیه؟!! آدرس این ماژول چیه ؟؟ قطب نماشو چطوری از سریال بخونم؟ اصلا داستانی شده برام...
    این pdf دیتا شیت رو هم میزارم اینجا یه قطعه کد برام بزارید که کار کنه دستم میاد داستانش چیه... ممنون
    دیتا شیتش هم کلا 7-8 صفحه بیشتر نیستا! ولی متوجه نمیشم اصن...
    اساتید کسی بلد نیست یا حال جواب دادن نداره ؟؟

Member
    اساتید ، من فقط میخوام با I2C راه اندازیش کنم ، از طرفی فهمیدم address I2C اش 0x70 هست .. چطوری میتونم راه اندازیش کنم ؟