نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By masoudsh1994

موضوع: درخواست شیر برقی کنترل شونده جریان با ولتاژ یا pwm

Junior Member

Question درخواست شیر برقی کنترل شونده جریان با ولتاژ یا pwm

سلام و خسته نباشید
    بنده برای آبیاری یه مکان خاص احتیاج به شیر برقی ای دارم که بشه با کم و زیاد کردن ولتاژ ورودیش و یا با استفاده از pwm جریان آب خروجیش رو تغییر بدم.
    همچین شیری وجود داره؟ و اگه موجود ندارید موجودش نمیکنید؟

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoudsh1994 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    بنده برای آبیاری یه مکان خاص احتیاج به شیر برقی ای دارم که بشه با کم و زیاد کردن ولتاژ ورودیش و یا با استفاده از pwm جریان آب خروجیش رو تغییر بدم.
    همچین شیری وجود داره؟ و اگه موجود ندارید موجودش نمیکنید؟
    حتما وجود داره ولی کجا وجود داره رو خدا میدونه و اونی که میخواد باید دنبالش بگرده
    اگه فشار آب خیلی زیاد نیست میتونی با سروو و یه صفحه و یه تیکه لوله خودت بسازی ، مثل شیرگاز ماشین

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط siib نمایش پست ها
    حتما وجود داره ولی کجا وجود داره رو خدا میدونه و اونی که میخواد باید دنبالش بگرده
    اگه فشار آب خیلی زیاد نیست میتونی با سروو و یه صفحه و یه تیکه لوله خودت بسازی ، مثل شیرگاز ماشین
    مرسی داداش
    گفتم که،برا آبیاری یه مکان لازم دارم،فشار آب هم در حد فشار آب لوله کشی شهری هستش
    خودمم نظرم رو این بود که خودم این شیر رو بسازم،با موتور گیربکس دار و یه زائده میشه درستش کرد،ولی آب بندی کردنش خیلی کار سختیه
    بخاطر همین دنبال یه شیر برقی شرکتی میگردم که مطمئن باشه

Senior Member
    خب میشه از این شیرهایی که مثل شیر گاز هستن و با 90 درجه چرخوندن باز و بسته میشن استفاده کرد ، برای چرخوندن دسته هم از سروو موتور استفاده کن
    برای کاهش فشار هم میتونی یه مخزن قبل شیر بذاری و ورودی آب به مخزن رو با شناور کنترل کتی (البته اگه لازم باشه!)

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط siib نمایش پست ها
    خب میشه از این شیرهایی که مثل شیر گاز هستن و با 90 درجه چرخوندن باز و بسته میشن استفاده کرد ، برای چرخوندن دسته هم از سروو موتور استفاده کن
    برای کاهش فشار هم میتونی یه مخزن قبل شیر بذاری و ورودی آب به مخزن رو با شناور کنترل کتی (البته اگه لازم باشه!)
    ایول دارییییی
    چه فکر خوبی،اصلا به فکرم نرسیده بود که از شیر گاز استفاده کنم
    خدا خیرت بده داداش.لطف بزرگی کردی
    لایک کردن