نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By magmagmary

موضوع: دلیل کار نکردن ماژول تلمتری

Junior Member

دلیل کار نکردن ماژول تلمتری

سلام
    من یک کیت تلمتری 915 مگاهرتزی تهیه کردم. ماژول زمینی رو که به pc وصل میکنم ledش روشن میشه و فریمورش هم آپدیت میشه. ولی وقتی ماژول دومی رو به pc متصل میکنم ledش روشن نمیشه و حتی داغ میکنه.
    دلیلش چی میتونه باشه؟

مدیر گروه
    ببین قبلا یک نفر دیگه هم این مشگل رو داشت
    فریم ور ماژول دوم با ماژول اول هماهنگ نبود
    این موضوع رو چک کن یا این که هر دو رو به یه ورژن بالا آپگرید کن
    لایک کردن

Junior Member
    دوباره ماژول زمینی رو آپدیت کردم، ولی دومی status LEDش روشن نمیشه و خیلی هم داغ میکنه!!!!!
    نرم افزارم خطای Failed to identify Radio رو میده.
    وقتی پاورش وصله حداقل باید status LED روشن بشه ولی نمیشه

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor نمایش پست ها
    دوباره ماژول زمینی رو آپدیت کردم، ولی دومی status LEDش روشن نمیشه و خیلی هم داغ میکنه!!!!!
    نرم افزارم خطای Failed to identify Radio رو میده.
    وقتی پاورش وصله حداقل باید status LED روشن بشه ولی نمیشه

دوست من این تاپیک رو بخون مشکل این بنده خدا اون شکلی حل شده
    http://forum.arduino.ir/23/20/928.html

مدیر گروه

Junior Member
    مشکل رو پیدا کردم،
    مشکل از اونجا شروع شد که من به یه شرکت اعتماد کردم که ادعای حرفه ای بودن و نمایندگی رسمی آردوینو رو میکنه ولی محصولات معیوب به مشتری میدن و پاسخگو هم نیستن.
    از کسایی هم که با تبلیغات من از این شرکت خرید کردن و به مشکل برخوردن معذرت میخوام دیگه این کار تکرار نمیشه، من امیدوار شده بودم که تو ایران هم یه شرکتهایی پیدا شدن که از هر لحاظ متخصص هستن و به مشتری احترام میذارن و در جهت هر چه بهتر شدن گام برمیدارن ولی زهی خیال باطل بود.
    ویرایش توسط Doctor : 01-13-2016 در ساعت 11:59 PM

مدیر گروه
    مشکل رو پیدا کردم،
    مشکل از اونجا شروع شد که من به یه شرکت اعتماد کردم که ادعای حرفه ای بودن و نمایندگی رسمی آردوینو رو میکنه ولی محصولات معیوب به مشتری میدن و پاسخگو هم نیستن.
    از کسایی هم که با تبلیغات من از این شرکت خرید کردن و به مشکل برخوردن معذرت میخوام دیگه این کار تکرار نمیشه، من امیدوار شده بودم که تو ایران هم یه شرکتهایی پیدا شدن که از هر لحاظ متخصص هستن و به مشتری احترام میذارن و در جهت هر چه بهتر شدن گام برمیدارن ولی زهی خیال باطل بود.

اینجا جای این حرفا نیست دوست عزیز
    شما مشکلت رو مطرح کردی هر کسی هر چقدر بلد بود و بحث هایی که تا الان شده بود رو بهت پیشنهاد داد.
    این که شما با این راهنمایی ها نمی تونی مشکل بردت رو حل کنی دلیل بر خراب بودن برد شما نمیشه.
    به نظرم باید کمی منصفانه تر قضاوت کرد.

Junior Member
    دوست من شما لطف دارین که وارد بحثها میشید. من بدون مطالعه این حرف رو نزدم کل راههای که دوستان پیشنهاد دادن امتحان کردم و به صورت حضوری هم با چندین نفر از دوستان که تو این کار تخصص دارن مشورت کردم ولی همه متفق القول هستن که برد سوخته یعنی از همون اولش سوخته بوده.
    وقتی شرکت میگه که فقط تا 48 ساعت ضمانت قطعاتش رو میکنه در حالی که حداقل 72 ساعت طول میکشه قطعه از طریق پست به دستم برسه من معنی خوبی از این کار برداشت نمیکنم.

مدیر گروه
    دوست من شما لطف دارین که وارد بحثها میشید. من بدون مطالعه این حرف رو نزدم کل راههای که دوستان پیشنهاد دادن امتحان کردم و به صورت حضوری هم با چندین نفر از دوستان که تو این کار تخصص دارن مشورت کردم ولی همه متفق القول هستن که برد سوخته یعنی از همون اولش سوخته بوده.
    وقتی شرکت میگه که فقط تا 48 ساعت ضمانت قطعاتش رو میکنه در حالی که حداقل 72 ساعت طول میکشه قطعه از طریق پست به دستم برسه من معنی خوبی از این کار برداشت نمیکنم.
    نه
    ببین اط لحظه ای که پست بسته رو بهت تحویل میده 48 ساعتت شروع میشه نه از لحظه خریدت