نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: راهنمایی برای ساخت یک سیستم هشدار وایرلس

Junior Member

Question راهنمایی برای ساخت یک سیستم هشدار وایرلس

سلام
    من میخوام با آردوینو مداری بسازم که فرستنده هنگام تحریک، بصورت وایرلس به گیرنده که در فاصله 300 متری و بدون هیچ مانعی هست پیام بده و مثلا یه الارم رو به صدا در بیاره و میخوام اندازه مدار بسیار کوچک باشه و یا دست کم بصورت طولی باشه. میخواستم بدونم از کدوم مدل آردوینو و فرستنده گیرنده ای استفاده کنم به صرفه و بهتر هستش؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط amirtajari : 10-15-2018 در ساعت 03:08 PM

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirtajari نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام با آردوینو مداری بسازم که فرستنده هنگام تحریک، بصورت وایرلس به گیرنده که در فاصله 300 متری و بدون هیچ مانعی هست پیام بده و مثلا یه الارم رو به صدا در بیاره و میخوام اندازه مدار بسیار کوچک باشه و یا دست کم بصورت طولی باشه. میخواستم بدونم از کدوم مدل آردوینو و فرستنده گیرنده ای استفاده کنم به صرفه و بهتر هستش؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام
    مدل آردوینو که فرقی نداره اگه قبلا کار کردی از پرو مینی یا نانو استفاده کن اگه نه از uno
    برای فرستنده گیرنده دنبال ماژولی بگرد که برد بالا داشته باشه مثلا ماژول های فرستنده گیرنده nrf24 نوع آنتن دارش نوشته 1000 متر برد اسمی داره ولی من خودم با این ماژول تو محیط شهری 200 متر نتیجه گرفتم البته از پشت ساختمون.
    موفق باشی