صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
Like Tree1 لایک

موضوع: عدم شناسایی برد توسط کامپیوتر

Junior Member

Unhappy عدم شناسایی برد توسط کامپیوتر

با سلام خدمت مهندسین محترم
    من تازه وارد بحث آردینو شدم و به کمکتون نیاز دارم یه برد آردینو لئوناردو گرفتم و به یه آداپتور با خروجی 19v وصل کردم خلاصه هیچی دیگه یه جرقه زد رگلاتورش فک کنم نابود شد الانم به کامپیوتر ک وصل میکنم
    چراغ های on , L روشن میشن ولی کامپیوتر برد شناسایی نمیکنه بنظرتون برد دیگه به درد نمیخوره یا نه؟
    خواهشا هر چه سریعتر کمک کنید ممنون......

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط peman827 نمایش پست ها
    با سلام خدمت مهندسین محترم
    من تازه وارد بحث آردینو شدم و به کمکتون نیاز دارم یه برد آردینو لئوناردو گرفتم و به یه آداپتور با خروجی 19v وصل کردم خلاصه هیچی دیگه یه جرقه زد رگلاتورش فک کنم نابود شد الانم به کامپیوتر ک وصل میکنم
    چراغ های on , L روشن میشن ولی کامپیوتر برد شناسایی نمیکنه بنظرتون برد دیگه به درد نمیخوره یا نه؟
    خواهشا هر چه سریعتر کمک کنید ممنون......
    ببین میکرو داغ میشه ؟ یعنی در حدی که دست رو بسوزونه ؟ اگه آره که میکرو سوخته . اگه نه که ولتاژ مدار رو بگیر .

اگه مولتی متر داری ولتاژهای ۵ ولت و ۳/۳ ولت رو بگیر ببین درسته ؟

Junior Member
    سلام من یه برد uno خریدم به کامپیوتر وصل کردم led سبز روشنه و یه led زرد در حال چشمک زدن که انگار از قبل برنامهblink روش اپلود شده اما هر کار میکنم اصلا سیستمم بردو نمیشناسه و هیچ پورتی بهش اختصاص نمیده ممنون میشم کمک کنین
    لایک کردن

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_m1365 نمایش پست ها
    سلام من یه برد uno خریدم به کامپیوتر وصل کردم led سبز روشنه و یه led زرد در حال چشمک زدن که انگار از قبل برنامهblink روش اپلود شده اما هر کار میکنم اصلا سیستمم بردو نمیشناسه و هیچ پورتی بهش اختصاص نمیده ممنون میشم کمک کنین
    چشمک زدن ال ای دی نارنجی ، نشانه سالم بودن برد هستش . شما اصلا نرم افزار آردوینو رو نصب کردید ؟

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad110 نمایش پست ها
    چشمک زدن ال ای دی نارنجی ، نشانه سالم بودن برد هستش . شما اصلا نرم افزار آردوینو رو نصب کردید ؟
    بله مشکل رفع شد سوکت بردیکم ایراد داشت

Junior Member
    فکر کنم بردتون آسیب دیده

Member
    سلام
    ابتدا درایور مرتبط با بردتون رو نصب کنید بعد امتحان کنید. اگه مدل چیپست سریال به usb از مدل ch340 هست که حتما باید درایور نصب بشه.

Junior Member

Junior Member
    سلام خسته نباشید
    من یک برد uno گرفتم موقع برنامه دادن اگر هر پایه را اول معرفی کنم نور led خوبه و لی پایه های بعدی نور led کم می شه
    مشکل کجاست ؟

Junior Member

عدم شناسایی برد توسط کامپیوتر

سلام دوستان. یه برد آردوینو due دارم که چند وقته هرچی سعی میکنم برنامه روش دانلود کنم نمیشه ... این برد تازگی اینطور شده ... مشکل دیگه ای هم که داره اینه که ورودی native ش رو اصلا نمیشناسه ... یعنی ارور usb میده ... ورودی دیگه شم که میشناسه برنامه رو برد آپلود نمیکنه ... به نظرتون میشه درستش کرد؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین