نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By am.koshesh@gmail.com

موضوع: مشورت در خصوص ماژول مبدل افزاینده dc به dc متغیر 4 آمپر xl6009

Junior Member

Exclamation مشورت در خصوص ماژول مبدل افزاینده dc به dc متغیر 4 آمپر xl6009

با سلام

شما وقتی یه آداپتور 12 ولت 2 آمپر رو بهش وصل کنین بعد خروجی رو تنظیم کنین واسه 13 ولت(و بالاتر) دستگاه های الکترونیکی مثل مودمها و روتر ها به خوبی باهاش کار میکنن ولی یه موتور DC 12 ولت کوچیک رو نمیتونه روشن کنه ، هی موتور با سرعت کم ریپ میزنه و لی با ماژول رگولاتور افزاینده 150 واتDC-DC درست کار میکنه !! مگه تفاوت اینها در چیه ؟

مبدل افزاینده DC به DC متغیر 4 آمپر XL6009

ماژول رگولاتور افزاینده 150 واتDC-DC

متشکرم

مدیر گروه
    دوست عزیز از مهم ترین مشخصه های کاری موتور توان مصرفیشه

رگولاتور xl6009 کلا ته تهش 4 آمپر میتونه بده در حالی که اون رگولاتور گنده 6 آمپر میده

وقتی میگید موتورتون با xl6009 ک میاره یعنی توان مصرفی که رگولاتور در خروجی براش مهیا می کنه کافی نیست

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط magmagmary نمایش پست ها
    دوست عزیز از مهم ترین مشخصه های کاری موتور توان مصرفیشه

رگولاتور xl6009 کلا ته تهش 4 آمپر میتونه بده در حالی که اون رگولاتور گنده 6 آمپر میده

وقتی میگید موتورتون با xl6009 ک میاره یعنی توان مصرفی که رگولاتور در خروجی براش مهیا می کنه کافی نیست

سلام من ورودی این ماژول رو 5 ولت 10 آمپر وصل کردم و خروجی رو یک قرقره ال ای دی 12 ولت که 2آمپر بیشتر نمیخواد
    مدار رو روشن میکنم پتانسیومتر روی ماژول رو حرکت میدم تا قبل از 10 ولت مشکلی نداره ولی میرسه به 11 ولت ورودی ماژول خیلی جریان میکشه و آی سی سوئیچینگش هم داغ میکنه ، ؟، مشکل از کجاست ؟ ال ای دیم هم مطمئن هستم که سالمه با 12 ولت روشنش کردم جریانش معمولی بود
    خیلی لازمش دارم لطفأ سریعتر جواب بدید

مشکلم حل شد ، ال ای دی کمتر گذاشتم دیگه مشکلی پیش نیومد دلیلش رو هم فهمیدم توان ماژول با ورودی 5 ولت (5*3.5=17) و من در 12 ولت 2 آمپر میخواستم یعنی 24 وات به همین خاطر جواب نمیداد
    لایک کردن

کلمات کلیدی این موضوع