صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 41
Like Tree4 لایک

موضوع: چاپگر 3d با آردوینو mega 2560 و ramps 1.4

Senior Member
    چسب ماتيكى بزنيد و ١٠ دقيقه صبر كنيد بعد كارو شروع كنيد يا چسب ابى blue masking tape يا kapton عريض استفاده كنيد (كه در فروشگاه هست) روي شيشه بزنيد .
    البته اگه شيشه درست گرم شه نياز به اين كارا نيست .
    من يه سوال داشتم . در اسلايسر ، حداقل و حداكثر قطر فيلامنت رو ميخواد ، من الكى هردو رو زدم 1.75 . شما همينكارو كرديد يا اندازه گرفتيد ؟ چون من نميتونم انقد دقيق اندازه بگيرم واسه سوال شد ديگران اندازه گرفتند يا عدد الكى زدن ؟
    با تشكر

Junior Member
    سلام

من از انجین کورا برای تبدیل استفاده میکنم و قطر حداقل و حداکثر نمیخواد و فقط قطر فیلامنتو ازم میپرسه که زدم 1.75 و هیچ مشکلی نداشتم البته اوایل یکم اضافه میزد که با کم کردن گام موتور پله ای اکسترودرم بعد چنتا پرینت تنظیم شد .

hro
    hro آنلاین نیست.
    Junior Member
    سلام
    من یک منبع تغذیه صنعتیدوازده ولتی 20 وات با دو خروجی دارم .
    میتونم هر خروجی رو که حدس میزنم هر کدومشون 10 واتی باشن به یک ورودی کارت ramps 1.4 وصل کنم ؟
    آیا کارت با این ورودی های 10 آمپری نمی سوزه ؟

Member
    سلام
    هیچ مشکلی بوجود نمیاد
    زیاد بودن ولتاژ باعث سوختن میشه
    وگرنه زیاد بودن جریان آسیب نمیرسونه
    لایک کردن

hro
    hro آنلاین نیست.
    Junior Member
    سلام
    از پاسخ شما ممنونم
    لایک کردن

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliavr نمایش پست ها
    سلام

repetier ریختم و از repetier host هم دارم استفاده می کنم برای تست چون هم جدید تره و هم قابلیت های بهتری نسبت به پرینتر ران داره و هم بنظرم پایدار تر هستش ولی مهم نیست فریمورت مارلین باشه یا ریپیتیر ، این برنامه ها باهم کار میکنن و فقط توی جزئیات قابلیت هاشون فرق دارن ولی خب مسلما بهتره که از هاست خودش استفاده بشه .

از فن خنک کننده تونستم خروجی بگیرم - خروجی هیت بد رو هم تونستم فعال کنم - هات اند هم بلاخره تونستم فعال کنم و ازش تست گرفتم و دمارو هم اندازه میگیره و توی دمای تنظیمی هم قطع میکنه .
    درحال حاظر تنها مشکلم استپ موتور اکسترودر هستش که نمیدونم چرا به هیچ وجه فرمان نمیگیره !!!!!! پیگیرش هستم ببینم داستانش چیه .
    اگه اینم راه بندازم باید ینفرو پیدا کنم عملی پرینت گرفته باشه و یسری توضیحات ازش بگیرم تا دستگاه رو بصورت عملی هم تست کنم .
    اگه توی این مواردی که بالا گفتم مشکلی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم چون تا همینجا هم خیلی کمکم کردی :-)

سپاس
    سلام
    لطفا اگر میشه توضیح بدبد چطور هیت بد رو فعال کردید
    با سپاس
    ویرایش توسط iziran : 01-23-2016 در ساعت 03:13 PM

Junior Member

پرینتر سه بعدی مشکل در لایه گذاری

*
    پرینتر پروسا درست کردم زمان پرینتر لایه ها رو گم میکنه از برد اردینو یا چیز دیگس*
    کلا لایه ها رو جا به جا میزاره یاز از اول کار جا ب جا میزاره یا وسط کار لطفا راهنمایی کنید*
    تلگرامم @ho3ein184
    خواهش میکنم جواب بدین

Junior Member
    سلام خسته نباشید
    من یک ال سی دی پرینتر مدلFull Graphic Smart Controller خریدم و قسمت پایه sd آنرا جدا کردم تا به وسیله کابل جای دیگر دستگاه نصب کنم ولی هنگام جدا کردن پایه ها جک sd سه پایه آن از برد جدا شده
    حالا اگه براتون زحمتی نیست به من بگید این سه پایه را چگونه سیم کشی و به جک جدا شده لحیم کنم در ضمن آدرس شماتیکی از برد ال سی دی رو پیوست کردم
    پایه های جدا شده 9 و 8 و 11 میباشد طبق شماتیک زیر
    ممنون از راهنمایی تون
    http://reprap.org/mediawiki/images/7...apdiscount.pdf

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط 18ho3ein نمایش پست ها
    *
    پرینتر پروسا درست کردم زمان پرینتر لایه ها رو گم میکنه از برد اردینو یا چیز دیگس*
    کلا لایه ها رو جا به جا میزاره یاز از اول کار جا ب جا میزاره یا وسط کار لطفا راهنمایی کنید*
    تلگرامم @ho3ein184
    خواهش میکنم جواب بدین

با سلام
    سفتی تسمه ها
    محل قرارگیری پولی بر روی موتور
    برسی سلامت موتور
    برسی step per mm

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.j نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من یک ال سی دی پرینتر مدلFull Graphic Smart Controller خریدم و قسمت پایه sd آنرا جدا کردم تا به وسیله کابل جای دیگر دستگاه نصب کنم ولی هنگام جدا کردن پایه ها جک sd سه پایه آن از برد جدا شده
    حالا اگه براتون زحمتی نیست به من بگید این سه پایه را چگونه سیم کشی و به جک جدا شده لحیم کنم در ضمن آدرس شماتیکی از برد ال سی دی رو پیوست کردم
    پایه های جدا شده 9 و 8 و 11 میباشد طبق شماتیک زیر
    ممنون از راهنمایی تون
    http://reprap.org/mediawiki/images/7...apdiscount.pdf

با سلام
    مسیر پایه جدا شده را دنبال کنید.
    در اولین نقطه قابل لحیم کاری(قبل از رسیدن خط مسیر به قطعات دیگر) مجدد اتصال دهید.
    بهتر بود به جای این کار یک سوکت کارت خوان و یک خشاب سیم دار تهیه می کردید.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین