صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 100
Like Tree33 لایک

موضوع: ساخت پرینتر سه بعدی

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط ezrael نمایش پست ها
    منبع نور یو وی از پایین هست و لایه لایه روی اون پلت فرو که میبینی رزین جامد میشه
    کار در رزین غرقه و هر دفعه به اندازه هر لایه میره بالا
    از پایین زیر تانک که رزین داخلش هست و شفافه
    منبع نور در سیستم اس ال ای و در دی ال پی لایه بصورت یک فیلم تشکیل میشه
    منبع نور نور یو وی هست که باید حد اکثر فرکانس 395 نانو متر داشته باشه یا کمتر
    این رزین که در این کار میبینی 600 یورو کیلویی قیمت داره .....البته من رزین و تانک این دستگاه رو هم درست کردم( ارزون تر از مواد خارجی و با همان کیفیت )که مواد مصرفی محصوب میشن .
    بزودی از رزین خودم هم کار میزارم تانک این دستگاه هم کار خودمه

امیدوارم تونسته باشم چواب تمام سئوال ها رو داده باشم
    سلام.اقا لطفا از رزینی که ساختید بگید؟خودتون ساختید؟یکم توضیح بدید این رزینی که ساختید چیکار میکنه
    بعد شما کف تانک رزینتون از چیه؟میشه از دستگاه و رزین و تانک رزین عکس بزارید.ممنون

Junior Member
    رزین یووی به نظرتون میتونیم بسازیمش یا یک نوعی جایگزینش کنیم

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط navidnkh نمایش پست ها
    شرمنده هاستم غیر فعال شده بود
    دوباره فعال شده و میتونید فایل رو دانلود کنید
    سلام اینکه باز غیر فعال شده

Junior Member
    در پرینتر با برد mega 2560 و شیلد ramps و اسمارت کنترلر گرافیکی متاسفانه این سیستم فقط با کامپیوتر به کابل usb ارتباط برقرار می کند و روشن می شود نمیتوان بدون اتصال به کامپیوتر توسط sd پرینت گرفت علت چیست و چطود باید کانفیگ انجام داد که بتوان بدون اتصال به کامپیوتر و فقط از طریق sd پرینت انجام داد خواهشا راهنمایی بفرمایید . از فریمور مارلین استفاده می کنم .

Junior Member
    https://www.repetier.com/firmware/v092 این فریم وارو اپلود کن فکنم جواب بده

Junior Member
    سلام بر دوستان من میخام یکی برام یه پرینتری تولید کنه که مواد اولیش موم با دمای ذوب حدود 60 درجه باشه موم رشته ایش رو هم من دارم. آیا کسی اینکار رو انجام میده. در مورد قیمت هم هیچ محدودیتی ندارم

Member
    آموزش ساخت صفرتاصد پرینتر سه بعدی و دستگاه سی ان سی( کاملا کاربردی و عملی ) با توضیحات ساده و شیوا
    برای دریافت اینجا کلیک کنید

Junior Member
    خوب ظاهرا فرمودین موم رشته ای-یعنی همین مدل پرینتر سه بعدی باشه به جای فیلامنت هاش از موم استفاده بشه؟ ضخامت موم چقدره؟ 09355905630 تلگرام یا واتساپ یا سروش در خدمتتون هستم

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadisl نمایش پست ها
    سلام بر دوستان من میخام یکی برام یه پرینتری تولید کنه که مواد اولیش موم با دمای ذوب حدود 60 درجه باشه موم رشته ایش رو هم من دارم. آیا کسی اینکار رو انجام میده. در مورد قیمت هم هیچ محدودیتی ندارم

خوب ظاهرا فرمودین موم رشته ای-یعنی همین مدل پرینتر سه بعدی باشه به جای فیلامنت هاش از موم استفاده بشه؟ ضخامت موم چقدره؟ 09355905630 تلگرام یا واتساپ یا سروش در خدمتتون هستم

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط hojjat نمایش پست ها
    در پرینتر با برد mega 2560 و شیلد ramps و اسمارت کنترلر گرافیکی متاسفانه این سیستم فقط با کامپیوتر به کابل usb ارتباط برقرار می کند و روشن می شود نمیتوان بدون اتصال به کامپیوتر توسط sd پرینت گرفت علت چیست و چطود باید کانفیگ انجام داد که بتوان بدون اتصال به کامپیوتر و فقط از طریق sd پرینت انجام داد خواهشا راهنمایی بفرمایید . از فریمور مارلین استفاده می کنم .
    خدمتتون عرض شود که بایستی قبل از آپلود فریمور گزینه های ال سی دی و کارت اس دی رو فعال کنید.09355905630 تلگرام واتساپ و سروش در خدمتتون هستم

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910