صفحه 7 از 20 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 195
Like Tree61 لایک

موضوع: ماژول کارت خوان آر اف آی دی با قابلیت خواندن و نوشتن - RFID Reader & Writer RC522

Junior Member
    اقا کارت هایی که همراه ماژول می فروشن نیاز به برنامه ریزی اولیه یا کد دهی اولیه هم دارند یا اینکه نه خودشون از اول یه کد دارن ؟ چون که واسه خیلی عجیبه که دو تا کارت نویی که خریدم با دوتا تگ (که شبیه جاسوئیچی هستن ) همگی خراب باشند .؟؟!؟!؟!!؟!؟!؟
    بعد اینکه من وقتی دوتا کارت اتوبوس رو روی هم می گذارم و نزدیک می کنم ، یا نمی خونه و یا اگه بخونه (با ایجاد کمی فاصله بین دو کارت) همیشه کد یکی رو بر میگردونه؟؟!؟!؟!؟!؟

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadelectro نمایش پست ها
    اقا کارت هایی که همراه ماژول می فروشن نیاز به برنامه ریزی اولیه یا کد دهی اولیه هم دارند یا اینکه نه خودشون از اول یه کد دارن ؟ چون که واسه خیلی عجیبه که دو تا کارت نویی که خریدم با دوتا تگ (که شبیه جاسوئیچی هستن ) همگی خراب باشند .؟؟!؟!؟!!؟!؟!؟
    بعد اینکه من وقتی دوتا کارت اتوبوس رو روی هم می گذارم و نزدیک می کنم ، یا نمی خونه و یا اگه بخونه (با ایجاد کمی فاصله بین دو کارت) همیشه کد یکی رو بر میگردونه؟؟!؟!؟!؟!؟
    نه نیازی به برنامه ریزی ندارن هر کدوم یک uid منحصر به فرد داره و یک کیلوبایت حافظه خالی
    اگر کارت ها رو از همین جا خریدید که احتمال میدم کارت هاتون با فرکانس 125kh هستن واسه همین خونده نمیشن (منم دفعه اول همین مشکل واسم پیش اومد)

Junior Member
    ببخشید اگه دیر جواب دادم ؛ نه از اینجا نگرفتم

Junior Member
    سلام
    من میخوام چندتا تگ مثلاٌ 5 یا 6 تگ را بصورت همزمان بخونه با یک ریدر
    این ماژول از نوع مایفر (13.56) هستش و از استاندارد ISO14443/A پشتیبانی میکنه که میشه با استفاده از روشها و الگوریتمهای ضد تصادم (Anti Collision) مانع از برخود اطلات ارسالی شد و چند کارت را همزمان خوند
    از دوستان (مثل آقا نوید فعال) تقاضا میکنم اگه اطلاعاتی در این مورد دارن با بقیه به اشتراک بزارن.
    ویرایش توسط majid002 : 10-10-2014 در ساعت 12:59 PM دلیل: تکمیل

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid002 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام چندتا تگ مثلاٌ 5 یا 6 تگ را بصورت همزمان بخونه با یک ریدر
    این ماژول از نوع مایفر (13.56) هستش و از استاندارد ISO14443/A پشتیبانی میکنه که میشه با استفاده از روشها و الگوریتمهای ضد تصادم (Anti Collision) مانع از برخود اطلات ارسالی شد و چند کارت را همزمان خوند
    از دوستان (مثل آقا نوید فعال) تقاضا میکنم اگه اطلاعاتی در این مورد دارن با بقیه به اشتراک بزارن.
    سلام
    تا جایی که من کار کردمو تحقیق کردم با این ماژول نمیشه این کارو کرد البته خیلی پیگیرش نبودم چون این ماژول بردش واسه کاری که میخواستم کم بود . پس شاید راهی وجود داشته باشه که من تست نکردم
    ولی اگر نشد در آخر باید بگین فروشگاه یکی از 2 ماژول زیرو بیاره (خودمم لازم دارم)

واسه برد کم

Hsy-r165 Wiegand26 Interface Ip65 Waterproof Rfid Multi Reader - Buy Rfid Multi Reader,Rfid Multi Reader,Rfid Multi Reader Product on Alibaba.com

واسه برد زیاد

High Performance Uhf Rfid Multi Reader - Buy Rfid Multi Reader,Rfid Reader,High Performance Product on Alibaba.com

Junior Member
    با سلام و تشکر بابت مطلب بسیار خوبتون
    میخواستم بدونم برای پردازنده atmega 32 چطور باید برنامه رو تغییر بدم

Junior Member
    سلام!
    نحوه راه*اندازی این ماژول در کدویژن چگونه است؟

---
    پیشاپیش سپاس
    ویرایش توسط goldenfishao : 10-26-2014 در ساعت 05:50 PM

Junior Member
    سلام به دوستان من تازه وارد هستم ببخشید شاید سوالم یکمی عجیب باشه

آیا این ماجول (RC522) سریال میباشد یعنی میشه این ماژول را استفاده از ft232rl usb به کامپیوتر وصل کرد؟

چون من یه مدل دیگه از این ماژول را میدونم که میشه عکسش تو پایین هست
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: PN532_1__34634.1405329962.1280.1280.jpg
مشاهده: 124
حجم: 34.7 کیلو بایت
    ویرایش توسط sysmaster : 11-03-2014 در ساعت 04:51 PM

Junior Member
    آقا نوید ممنون
    بالاخره راه افتاد
    من با Arduino Mega 2560 کار میکنم
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20141106_215957.jpg
مشاهده: 144
حجم: 88.4 کیلو بایت
    ویرایش توسط pourhosaini : 11-06-2014 در ساعت 05:33 PM

Junior Member
    سلام خداقوت
    بااین مازول میشه روی حافظه کارت ها میشه کد دلخواه نوشت البته به همون ظرفیت خودش یا کمتر؟
    خلاصه آیا میشه با این ماژول رایت هم کرد؟؟؟؟

صفحه 7 از 20 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع