صفحه 8 از 12 نخستنخست ... 678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 116
Like Tree54 لایک

موضوع: ESP8266 WiFi-serial interface

مدیر گروه
    اینجا هم در مورد فرم ور اآموزش داده
    http://diginic.net/fa/2868/%D8%B1%D8...7%D9%88%D9%84/

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط am.koshesh@gmail.com نمایش پست ها
    رفقا به فریادم برسید
    تمام توضیحاتی که داخل صفحه اول بود رو بدقت انجام دادم فقط تنها مشکلم rx به rx و tx به tx زدم ولی وقتی فلش زدم گذینه فلش تبدیل شد به stop ولی هرچی صبر کردم اون کادری که قرار بود پر بشه هیچ حرکتی نکرد .. ارتباط رو قطع کردم از اون به بعد هرچی میزنم دیگه اون گذینه فلش تبدیل به stop هم نمیشه tx و rx رو هم درستش کردم gpio0با یک مقاومت 220 زمین کرده بودم ولی الان اتصال هم میکنم اتفاقی نمیوفته .. Ch_pd به vcc وصله و ریست هم با یک مقاومت 1کیلو به زمین زدم تست کردم به vcc زدم تست کردم هیچ کدوم جواب نداد
    با ویندوز xp اولین باز وصل کردم
    ولی به ویندوز 10 که وصل میکنم esp8266flasher for 64bit رو اجرا میکنم قسمت com رو نمیشناسه ... در منیجر کامپیوتر هم علامت تعجب روی usb to siryal هست آپدیت میزنم ولی اتفاقی نمیوفته

سیستم رو ریستارت کردم مشکلم با ویندوز xp حل شد ماژول رو هم تونستم با برنامه فلشر پرگرام کنم ولی مشکل ویندوز10 هنور سر جاشه

سعی کنید یه بار درایور رو از رو ی ویندوز 10 پاک کنید و بکشیدش

دوباره بزنید بهusb ببینید باز هم علامت تعجبه ؟
    و اگه هست با اتصال به اینترنت درایورش رو آپدیت نمی کنه

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط magmagmary نمایش پست ها
    سعی کنید یه بار درایور رو از رو ی ویندوز 10 پاک کنید و بکشیدش

دوباره بزنید بهusb ببینید باز هم علامت تعجبه ؟
    و اگه هست با اتصال به اینترنت درایورش رو آپدیت نمی کنه
    پاکش کردم دوباره وصلش کردم به سیستم بازم تعجب داشت آپدیت درایور زدم داره سعی میکنه از اینترنت بگیره ولی نمیتونه ...... تکلیف چیه؟برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 115
حجم: 51.0 کیلو بایت

Member
    انجمن برای رفع اشکالاتمون شماره تماس نداره؟

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط am.koshesh@gmail.com نمایش پست ها
    پاکش کردم دوباره وصلش کردم به سیستم بازم تعجب داشت آپدیت درایور زدم داره سعی میکنه از اینترنت بگیره ولی نمیتونه ...... تکلیف چیه؟برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 115
حجم: 51.0 کیلو بایت
    چیزی که من دارم میبینم یه بار قبلا به این درایور پورت کام شماره 4 رو اختصاص داده و این یعنی درست پاک نشده درایورش
    شماره اروری که بهتون داده کد 10 هست که برای حل مشکلتون باید همین رو دقیقا سرچ کنید:
    "windows cannot start code 10"

یکی از راه حل ها رواینجا مطرح کرده:
    Device Manager Error Code 10 – what is it and how do I fix it? – Drivers.com updates

Junior Member
    سلام
    یک سوال دارم : در حین کار با برنامه ESPlorer سرعت درگاه سریال را روی 921600 تنظیم کردم و دیگر ماجول متصل نمی شود . چطور می تونم سرعت درگاه را مجددا برگردانم به 115200 ؟ در واقع چطور می تونم سخت افزاری Factory Reset کنم ؟ برد من ESP-01 هست

متشکرم

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط atrak نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال دارم : در حین کار با برنامه ESPlorer سرعت درگاه سریال را روی 921600 تنظیم کردم و دیگر ماجول متصل نمی شود . چطور می تونم سرعت درگاه را مجددا برگردانم به 115200 ؟ در واقع چطور می تونم سخت افزاری Factory Reset کنم ؟ برد من ESP-01 هست

متشکرم

میتونید با at command بر شگردونید به بادریت قبلی
    گافیه یه مبدل بهش وصل کنید .
    روی پورت کامی که تخصیص داده با بادریتی که تنظیم کردید شروع کنید به کامند دادن و بادریت رو تغییر بدید

این راه رو تست کردید؟

Junior Member
    سلام
    راهی که می فرمائید را همان اول تست کردم . از طریق ESPlorer هم تست کردم . مبدل سریال که همیشه بهش وصل هست . راهی سخت افزاری باید برای ریست کردن وجود داشته باشه .

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط atrak نمایش پست ها
    سلام
    راهی که می فرمائید را همان اول تست کردم . از طریق ESPlorer هم تست کردم . مبدل سریال که همیشه بهش وصل هست . راهی سخت افزاری باید برای ریست کردن وجود داشته باشه .
    سعی کنید فریم ور روی برد رو عوض کنید.
    این رو امتحان کنید
    امیدوارم بادریت نرم افزار رو بپذیره
    http://forum.arduino.ir/4/14/1662.html

Junior Member
    اقا سلام
    من از این ماژول نسخه ماژول وایفای ESP8266 با آنتن PCB رو خریدم . میخام با یک اردینو due بهش دستورات AT رو بفرستم . اکثر اموزش ها ی خارجی و داخلی رو هم دیدم .چون برد due با ولتاژ 3.3 کار میکنه برای این کار به نظرم مناسبه اما تا حالا نتونستم یک AT بهش بفرستم.نحوه ی اتصال رو هم این طوری بستم .
    rx -rx
    tx-tx
    ch-3.3
    gnd-gnd
    vcc-3.3
    حالا میخام با IDE اردینو بهش AT بدم نمیشه . همه ی بادریت ها رو هم امتحان کردم . نشد که نشد . خود ماژول توسط شبکه وایفای شناسایی میشه که نشون از سالم بودنش هست اما......
    از این برنامه ESP8266Flasher هم استفاده کردم وقتی تنظیمات اعمال می کنم و فلش رو میزنم چراغ rx مدام چشمک میزنه ولی tx اهشته تر چشمک میزنه و کد اپلود نمیشه
    ویرایش توسط mojtaba.hdpr : 09-14-2016 در ساعت 07:57 PM

صفحه 8 از 12 نخستنخست ... 678910 ... آخرینآخرین